«
Neo

Neo MainNet, 2 Ağustos’ta N3 versiyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
Göç planlarını da açıkladı.
Neo MainNet, N3 versiyonunun 2 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Neo’nun kurucusu Erik Zhang’a göre ekip, Neo N3’ün sonunda yayında olmasından dolayı çok heyecanlı. Erik Zhang, firmanın Neo 3.0’ı kurma niyetini ilk olarak Temmuz 2018’de açıkladı.

Dünyanın önemli ölçüde değişmesine neden olan pandemiye ve kripto piyasası çöküşüne rağmen ekip, N3 versiyonunu piyasaya sürmenin büyük bir çaba olduğunu belirtti.

Neo ekibi şunları söyledi:

Her şeye rağmen, gözümüz tek bir hedefteydi: En geliştirici dostu blok zinciri oluşturmak.

Ayrıca ekip, bunu dünyanın birçok ülkesinin, özellikle de Amerika, Avrupa ve Asya’nın katkılarıyla yaptıklarını kaydetti. Neo ekibi, “Tüm katkılar için daha müteşekkir olamazdık veya birlikte başardıklarımızdan daha fazla gurur duyamazdık” dedi.

Ayrıca Neo, N3’ün iddialı olduğunu söyledi. Platform yerel merkezi olmayan depolama ve oracle’lar gibi büyük özellikler içerir. Ayrıca, gözden geçirilmiş bir yönetim sistemi, tamamen yeni bir yapı ve gelişmiş bir ekonomik model dahil olmak üzere Neo Legacy’den birçok büyük yükseltme getiriyor. Not olarak, bunlar N3’ün özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Ekip, Neo N3 MainNet lansmanını kutlamak için NFT’leri, TestNet etkinliklerini, içerik programlarını ve daha fazlasını vermeyi planlıyor. Dahası, Neo, topluluğunu daha fazla bilgi için önümüzdeki haftalarda Neo’nun resmi kanallarını kontrol etmeye çağırıyor.

Neo Token Geçişi

Ayrıca Neo, token geçişinin Neo N3 lansmanı için çok önemli bir olay olduğunu söyledi. Neo Vakfı, göçün Neo N3’te yeni bir adres oluşturmayı içerdiğini vurguladı. Ayrıca, Neo Legacy belirteçlerini bir geçiş sözleşmesine göndermek.

Ayrıca, kullanıcıların geçiş yolu için üç seçeneği olacaktır. Seçenekler, dAPI, cüzdan içi geçiş veya borsalar aracılığıyla Neo.org web sitesi olabilir.

Neo ayrıca NEO veya GAS sahiplerini çeşitli aşamalarda gerçekleşecek olan göç tarihlerini not almaya çağırıyor. 9 Ağustos’ta “Erken Kuş göçü”, 1 Eylül’de “Kitlesel göç” başlayacak.

Ayrıca, “Token Geçiş Teşvik Programı” 1 Eylül’den 31 Ekim’e kadar devam edecek. Bu aşama, kullanıcılara bonus NEO jetonları sunuyor. Bonuslar, 8 hafta boyunca %1’den başlayacak ve daha düşük olacaktır.

Ayrıca ekip, 10 NEO, 20 GAS veya daha fazla geçiş yapıyorsanız, Neo Vakfı’nın transfer masraflarını otomatik olarak karşılayacağını söyledi.

Ancak, 10 NEO veya 20 GAS’tan daha az hareket ediyorsanız Neo, 1 GAS ücreti talep eder. Ekip, “Bunun nedeni, artık tüm Neo N3 işlemlerinde ücret alınması gerektiğidir” diye ekledi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *