«
Balina-Kripto

Balinalar son 24 saat içinde SHIB veya APE yerine Chainlink (LINK) topladı

WhaleStats tarafından takip edilen en büyük Ethereum (ETH) balinaları, son 24 saat içinde aktif olarak Chainlink (LINK) satın alırken, LINK fiyatı Cuma günü %6’nın üzerinde önemli ölçüde düştü. Balina izleyicisine göre Ethereum ağının 32. en büyük balinası tarafından yapılan üç büyük işlem dev cüzdanların agresif birikimi hakkında ipuçları veriyor. Bu balina daha öncede önemli miktarda LINK satın almıştı. Rapora göre, 299.970 civarında LINK satın alan Ethereum balinası, üç farklı işlemde toplamda 5.19 milyon dolar harcadı. Her işlemin değeri 1.73 milyon dolar ve 99.990 LINK’e eşit.

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, bu Ethereum balinası dolar bazında en büyük 38’inci Chainlink cüzdanına sahip. Balina, son satın alımdan önce 2.41 milyon dolar değerinde toplam 135.933 LINK’e sahipti. Mevcut birikimin ardından, balina cüzdanının LINK bakiyesi 7.84 milyon dolar değerinde 435.903 LINK’e yükseldi.

 

Chainlink, bir dizi ETH balinası tarafından büyük miktarlarda toplandı

Şu anda WhaleStats tarafından takip edilen en büyük 337. ETH balinası olarak derecelendirilen başka bir anonim balinanın tek bir işlemde 14,46 milyon dolar değerinde 855,137 LINK topladığı görülüyor.

ETH balinaları, son 24 saat içinde 19.66 milyon dolar değerinde toplam 1.15 milyon LINK biriktirdi. WhaleStats tarafından sağlanan istatistiklere göre LINK, ETH balinalarından gelen bu muazzam birikimin ardından son 24 saat içinde Quant’ı (QNT) geçerek ilk 5000 ETH balinası arasında en çok işlem gören token oldu.

Chainlink fiyatı, geçen haftadan bu yana %9 arışla 17,22 dolardan işlem görüyor. Avrupa Parlamentosu’nun anonim kripto işlemlerini yasaklamamasının ardından kripto para piyasası düşeşe geçti.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *