«
Ri̇pple-Davaaa

SEC ile ABD’deki işine zarar veren yasal savaşa rağmen, Ripple ABD’nin ötesinde gelişmeye devam ediyor. Fox Business’tan Charles Gasparino, Ripple Labs’ın üst düzey yöneticilerine yakın kaynaklardan aldığı bilgileri Twitter’dan paylaştı.

Onlara göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından kendisine karşı açılan mevcut davadan zarar gören yalnızca Ripple’ın ABD içindeki işidir.

Dava Ripple Baybilen Kripto Haber

Bu insanlara göre ABD’nin ötesinde, Ripple’ın blok zinciri işi gelişmeye devam ediyor. Yakın zamanda Ripple, Japonya’dan Filipinler’e başka bir ODL koridoru kurmuştu. Ayrıca şirket, RippleNet ağını genişletmeye devam ediyor ve son zamanlarda eklenen şirketlerden biri İngiltere merkezli Paydek idi. Afrika ve Latin Amerika’daki işini genişletmek, isteğe bağlı çalışanlar ve serbest çalışanlar için sorunsuz, ucuz, hızlı havale ve ödemeler düzenlemek için Ripple’ın ODL teknolojisini kullanmayı planlıyor.

Daha önce, Charles Gasparino, Ripple Labs’ın SEC ile davayı çözme niyeti olmadığını ancak düzenleyiciye karşı kazanmayı planladığını tweet’ledi.

Gasparino, SEC’in kripto para şirketlerine karşı gündeminin (SEC, yakın zamanda Lend ürünlerinin piyasaya sürülmesi konusunda Coinbase’i mahkemeye vermekle tehdit etti) ve Ripple’ın ABD dışındaki başarısının, SEC’in “inovasyonu ABD dışında meydana gelmeye zorladığını” kanıtladığını vurguladı.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *