«
Kucoin

ndau, düşüşlerinin etkisini azaltırken kripto para piyasasındaki büyümeyi yakalama yeteneğine sahip benzersiz bir dijital varlıktır. Ağda yerleşik olan uyarlanabilir mekanizmalara dayanır. Bu para politikaları, yalnızca gerçek piyasa talebine göre ndau arzını arttırır ve satışlar sırasında arzı azaltır, böylece para biriminin değerini bir fiyat bağlama eğrisi boyunca hızlandırır.

Ağ ayrıca, kripto para piyasasındaki diğerlerinden farklı olarak çekici bir bahis programı sunuyor. ndau’nun Ekosistem Uyum Teşviki (EAI), uzun vadeli sahiplerine, üç yıllık bir süre boyunca fonlarını paylaştıklarında yıllık yüzde 15’e kadar ödül ödüyor. Diğer programlardan farklı olarak, ndau bu EAI’yi üçüncü şahıs gözetimine ihtiyaç duymadan doğrudan sahiplerinin cüzdanlarına dağıtır.

Bu özellikler, ndau’yu bir değer deposu için ideal bir alternatif haline getirir. Dapp.com’un dikkatini çeken ve Investview’den (INVU) 2 milyon dolarlık bir satın alma işlemi alan biri. Daha yakın zamanda, para birimi dünyanın önde gelen ticaret platformlarından biri olan KuCoin’de listelendi.

ndau geliştirme ekibi Oneiro Direktörü Rob Frasca, yeni gelişmeyle ilgili görüşünü paylaştı: “Bir KuCoin listelemesi, herhangi bir dijital para birimi için önemli bir adımdır. Dau, erişimini genişletmeye devam ederken, diğer küresel pazar katılımcılarının projeyi desteklediğini görmek heyecan verici. Ayrıca, platformdaki yatırımcıları kesinlikle heyecanlandıracak çok daha fazlası var.”

KuCoin, Forbes tarafından 2021 için En İyi Kripto Para Borsalarından biri olarak seçildi ve CoinMarketCap’e göre en büyük beşinci borsa. Listelemeden sonra, ndau 207 ülkede sekiz milyondan fazla tüccarın kullanımına açıldı. Bunların tümü artık uyarlanabilir yeteneklere sahip, hızla büyüyen bir dijital para birimiyle ticaret yapabilecek.

Sorumluluk Reddi: Bu basın bülteninde yazılan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. CoinQuora, bu sayfadaki herhangi bir şirket veya şahıs hakkında herhangi bir bilgiyi desteklemez ve desteklemeyecektir. Okuyucular, bu basın bülteninde yazılan herhangi bir içerikten değil, kendi araştırmalarını yapmaya ve kendi bulgularına dayalı olarak herhangi bir eylemde bulunmaya teşvik edilir. CoinQuora, bu basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, ürün veya hizmetin kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu değildir ve olmayacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *