«
Ltc-Coin

Ltc coin en çok değer kaybeden kripto paralar arasında yer alıyor. Bunun nedeni ise BTC tarafındaki düşüş ile aynı orantılı bir şekilde devam etmekle birlikte beklenen seviyelere ulaşamadı. Genel olarak kripto paraların düşüş eğilimi göstermesi BTC ile bağlantılı olmasından kaynaklı olduğu söylenebilir. Panik satışlarının çok fazla olması 24 saatlik işlem hacimlerinin de düşüş eğilimi göstermesi birçok altcoin gibi ltc coin için de etkili oldu. Litecoin yatırımcıları o düşüşü gördükten sonra panik satışı yaparak aslında balinaların tuzağına düşmüş oldu. Her zaman uzun vade yatırımcılarının kazandığı kripto para piyasalarında yapılan bu panik satışlar aslında bir nevi zarar satış olmuş oldu. peki

Peki Litecoin neden düşüyor?

Elon musk tarafından yapılan paylaşımlar artık altcoinleri manipüle edemediği gibi bitcoin içinde herhangi bir hareket eğilimi göstermesine neden olmuyor. Litecoin analizcileri gelecekte %100 ve %200 gibi bir artışın söz konusu olması muhtemel görünüyor. Şeklinde yaptıkları paylaşımlar ile bir çok kripto para yatırımcılarını sevindirdi. Litecoin için yapılan yorumlar genel olarak olumlu olsa da acele davranan yatırımcılar için satış yapılması al sat yapması gibi farklı durumlar kazanç yerine kayıp bir durum olacaktır.

Ltc Coin Baybilen Kripto Haber
Litecoin neden düşüyor? 7

Kripto para piyasaları da aynı borsa gibi sabırlı insana kazandıran yani , sabırsız insandan alıp sabırlı insana kazandıran bir sistem. Bu sistemin içerisinde bulunan gereksiz paylaşımlar maniple sistemleri çok geniş kapsamlı olduğu için coin gelişimi çok daha yavaş bir şekilde popüleritesini kazanacağı söyleniyor. Litecoin için grafik analizlerini doğru orantılı bir şekilde yapılması ve destek noktalarının iyi takip edilmesi her kripto para da olduğu gibi litecoin içinde başarı getirecektir. LTC 2011 yılında piyasaya 84 milyon adet sürüldükten sonra büyük bir trend içine girerek ve bitcoin ile aynı çalışma prensibi ile işlendiği için günümüze 1500 tl değerleme ile coin yatırımcılarının hacmini bekliyor.

Kaynak: https://www.kriptocoinler.com/ltc-coin-neden-dusuyor-litecoin-yorumlari-analizleri/

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar Of Josephpup
    Josephpup

    Herkesin 50 ana kripto para birimini bildiğinden ve yalnızca onlara yatırım yaptığından eminim.