«
Lınk

Ünlü kripto para analisti, Chainlink’in (LINK) dediği gibi patladığını ve sırada bu 3 altcoin’in olduğunu söyledi. Twitter’da 63.200 takipçiye sahip olan ve Inmortal olarak bilinen ünlü analist, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) konsolidasyondan çıktığını ve 260 dolar olan hedefine ulaşmaya hazır olduğunu söyledi.

“Mükemmel zamanlama. Şimdi bunu 260 dolara gönderin.”

Inmortal ayrıca Litecoin’in yükselişini izleyeceğini söylediği Bitcoin’in hard fork’u olan Bitcoin Cash (BCH) ve popüler altcoin olan akıllı sözleşme platformu EOS’a da dikkat çekti.

“BCH/USD. Oyuna tekrar dönme vakti. LTC, eski coin’lere öncülük ediyor. Bence BCH ve EOS da bu hareketi takip edebilir.”

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink var. Inmortal’a göre, Chainlink’in Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı anlık direncini 0,00065 BTC’de kırmasını bekliyor.

“En sevdiğim ALT/BTC tablolarından biri.

Plan basit,
Bu sapmayı doğrulamak için ANAHTAR seviye + 200MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma bekleyin, ardından yeniden testte satın alın/uzun süre, bu eşit yüksekleri 0,001 BTC’de (50 dolar) hedefleyin.

Yüksek olasılıklı 3R kurulumu.”

Bitcoin’e gelince, kripto analisti BTC’nin sonunda 50.000 dolardaki kilit direnci kıracağına ve 60.000 dolardaki hedefine ulaşacağına inandığını söyledi.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *