«
Btc-Moon

Miami konferansı katılımcılarının Uzay Bileti kazanma şansı 4.000’de 1

Butik uzay eğitimi ve seyahat şirketi Astranaut, 2022 Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı’nda uzaya bir ücretsiz bilet veriyor. Bu dönüm noktası fırsatı, insanlığın uzay yolculuğu, kripto para birimi ve blok zinciri alanlarında genişleme ve yenilik yapma konusundaki öncü çabalarının zirvesini temsil ediyor. .

Eşi görülmemiş bir hediye, Ethereum, Litecoin, Dash, Factom, Blockchain Capital gibi yüzlerce blok zinciri ve kripto projesinin – toplu olarak 568 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan projelerinin – başlatılmasından sorumlu olan aynı aşamada gerçekleşecek… “ve şimdi heyecanlıyız. Keynote CEO’su Moe Levin, Miami sahnemizden uzaya gerçek bir insanı fırlatmak için” diyor. “TNABC’ye şahsen katılan herkes otomatik olarak Uzay Bileti Eşantiyonu’na ücretsiz olarak girecek ve kazananı son gün sahnede kuracak ve açıklayacağız.”

Astranaut’un kurucusu ve CEO’su Shannon Graham, “Astranaut’un NFT’ler, kripto ve benzeri görülmemiş uzay eğitimi ve seyahati yoluyla yaratmayı amaçladığı bu heyecan verici geleceği şekillendirmeye yardımcı olacak yenilikçiler ve erken benimseyenler arasında Kuzey Amerika Bitcoin konferansında olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Shannon Graham 16 yaşında bir girişimci oldu. Projeleri arasında video oyunu bağımlılığını sona erdirmeyi, Yeni Zelanda’da teknoloji girişimcilik seviyelerini yükseltmeyi ve bir fintech girişimi aracılığıyla İspanyol göçmenler için finansal güç oluşturmayı amaçlayan dünyanın ilk platformunu başlatmaya yardım etmek yer alıyor.

Graham, “Kripto ve uzay araştırmaları gibi gelişen birden fazla pazarın kavşağında dururken, her ikisi için de fayda ve anlatı tamamen açık. Misyonumuz, onları dahil olan herkes için anlam ve uzun vadeli değer taşıyan bir şeye dönüştürmektir.”

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı Uzay Bileti Eşantiyonu, katılımcıların Mark Cuban, Harry Yeh ve Tether, Tezos, Wax’ın kurucuları dahil olmak üzere gezegenin en parlak ve en parlak beyinlerinden haber alabilecekleri, zaten dinamik bir etkinlikte kesinlikle güçlü ve dönüm noktası olacak. , Tron, Voyager ve Fantom.

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı, kripto olaylarının öncüsüdür ve Hackathons, Pitchfests, NFT galerileri, Bitcoin Müzeleri, düşünce liderleri ve değişim yaratıcıları içeren canlı podcast oturumları ile dolu birinci sınıf deneyimlerin küratörlüğünü yaparak en etkili yıllık etkinlik olmaya devam etti. Ran Neu-ner (Crypto Banter’ın sunucusu), özel partiler ve mesai sonrası deneyimler gibi. Bu yılki konferansta ayrıca Bitcoin, NFT’ler, Metaverse, Defi, DAO’lar, Stablecoins, Blockchain ve daha pek çok konuda ustalık sınıfları yer alacak.

Onaylanan konuşmacılar şunları içerir:

Mark Cuban, Milyarder, 18 blok zinciri şirketinin sahibi
Harry Yeh, genel müdür, Quantum Fintech Group
Kathleen Breitman, Tezos’un kurucu ortağı
Ran Neu-eur, ev sahibi, Crypto Banter
Peter Smith, CEO ve Blockchain.com’un kurucusu
Jenna Pilgrim, CEO ve Streambed’in kurucu ortağı
Charlie Shrem, ev sahibi, Anlatılmamış Hikayeler
Matthew Roszak, BLOQ başkanı ve kurucu ortağı
Craig Sellars, Tether’in kurucu ortağı
Coinfund Portföy Büyüme Başkanı Vanessa Grellet
Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı, önde gelen teknoloji uzmanlarını ve bozulma öncülerini, içeriden öğrenenlerin görüşlerini, geleneksel olmayan bilgeliği ve endüstri bilgisini, yenilikleri ve fırsatları paylaşmak için bir araya getiriyor.

Biletler, tam konuşmacı listesi ve etkinlik gündemi ile birlikte BTC Miami web sitesinde satışta.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *