«
Crypto

Geçen yıl hisse senetleri için çok iyi bir yıldı. S&P 500 %29, Nasdaq da hemen hemen aynı getiriyi sağladı ve Dow ve küçük büyük harfler bunun yaklaşık yarısını yaptı.

Eski favoriler – Facebook (NASDAQ: FB), Apple (NASDAQ: AAPL), Amazon (NASDAQ: AMZN), Microsoft (NASDAQ: MSFT) ve Google (NASDAQ: GOOG) 2021’de ortalama %37 arttı. pandemilerde ölçeğin olması iyi.

Ancak olması gereken yerler hidrokarbonlar ve kripto para birimleriydi. Bitcoin %66, ham petrol %55 yükseldi. Petrol hizmetleri şirketlerinin pompaları tekrar tam olarak açtıklarında iyi bir yıl geçirmelerini bekliyorum.

En büyük kaybedenler, %46 düşen Çin ADR’leri ve %4 düşen altın oldu. Çin liderliği zenginlikten çok itaati tercih eder ve altın barbar bir kalıntıdır.

İşte Charlie Bilello’nun Twitter’a koyma nezaketini gösterdiği kripto alanındaki kazanımların güzel bir tablosu. Bitcoin’in listede çok aşağıda olduğunu fark edeceksiniz.

Crypto Gains Baybilen Kripto Haber

Bitcoin hayranı değilim ve sadece çok kullanışlı olmadığı ve Joe Biden’dan mevzuat çekicini alan ilk madeni para olacağı için satın almanızı tavsiye etmem.

Bununla birlikte, orada bir dizi harika alt para var. Alım satım hizmetim Launchpad Trader’da bu hisse senetlerinden birkaçını satın aldık ve bazı güzel üç haneli getiriler gördük. Bu alt paraları satın alırken temel üç katmanlı bir sistem kullanıyorum:

Yükseliş trendindeler.
Belirli bir ihtiyacı karşılarlar.
Büyük isimler ve/veya şirketler tarafından destekleniyorlar.
Launchpad Trader, ortalama haber bülteninizden biraz daha fazla risk üstlenir ve daha yüksek bir ödül ister. Herkes için değil.

Bununla birlikte, kripto para birimlerinin 2022’de büyük bir yılı daha olmalı. Sektör, Bitcoin ve Ethereum’un “gee vızıltı” fikrinden, aslında video oyunlarında ve metaverse’de ticaret öğeleri gibi şeyler yapan ve bir aracı olmadan spor bahislerine izin veren jetonlara doğru olgunlaşıyor.

 

Şu anda, satın almak ve satmak için kripto kullanmanın getirdiği sürtüşme ve maliyetler çok yüksek… ama bu yıl değişecek. Tekno meraklıları son birkaç yıldır dünyanın her yerinde çok çalışıyor ve bu yılın büyük atılımlar yapacakları yıl olmasını bekliyorum.

Bununla birlikte, büyük büyüme hala önümüzde. Kripto ana akım olmaya yakın bile değil. Beş yıllık yüksek büyüme trendinin başlangıcındayız.

Kriptonun aptalca bir heves veya Ponzi şeması olduğunu düşünüyorsanız, sorun değil. Bununla birlikte, bir fırsat ortaya çıktığında onu tanımalısınız.

Kripto oynamanın bir yolu Coinbase (NASDAQ: COIN) satın almaktır. COIN, hacim olarak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto borsasıdır.

Aşağıdaki grafikte de görebileceğiniz gibi, geçen Nisan ayında halka açıldı. Bitcoin satıldığında satıldı, Ekim ayında toparlandı ve şu anda halka arz fiyatının oldukça altında.

Coinbase Chart Baybilen Kripto Haber

COIN’in piyasa değeri 66 milyar dolar. Fiyat-kazanç oranı 21, 6 milyar dolar nakit ve 3 milyar dolar borcu var. Kar marjları %49’da şişman ve yıldan yıla kazanç artışı %399’du. Yahoo Finance, kazanç üzerinden fiyat artışını 0,73’e koyuyor – beş yıllık bir tahmin, ancak 1’in altındaki her şey bir değer olarak kabul ediliyor. Bu yıl kazancını %25 arttırırsa, bu hisse bir pazarlık olur. COIN’in bundan çok daha iyisini yapacağını hissediyorum.

Kripto alanı büyüdükçe ve yasal olarak yararlı uygulamalar yarattıkça, giderek daha fazla insan kripto ticareti yapacak ve birçoğu Coinbase’i kullanacak. Coinbase kullanıyorum. Bu iyi.

Hisse bu seviyelerde harika bir alım fırsatı.

Herşey gönlünce olsun,

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *