«
Bitcoin-100K

Kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu söylüyor.
Bitcoin Standart Konferansı başarıyla geçti ve muhtemelen gelecek yıl geri dönecek.
BAE çok olaylı bir kripto odaklı 4. Çeyrek için hazırlanıyor.
Kripto analisti ve tüccarı – Tone Vays, bu Twitter sayfasında bir video paylaşıyor. Video, Bitcoin’in (BTC) neden bu yıl 100.000 $ fiyat sınırına ulaşabileceğine inandığını açıklamaya devam ediyor. Ek olarak, BAE’de yaklaşan kripto konferanslarından da bahsediyor. Unutmamak için, Meksika’daki başarılı Bitcoin Standart Konferansından bile bahsediyor.

Videonun başlangıcı, 1971’de itibari parayı politize eden bir deneyin hatalarını araştırıyor. Sonunda Tone, Bitcoin’in mevcut konumunu keşfetmeye devam ediyor. Spesifik olarak, Bitcoin’in haftalık grafiğini çıkarıyor. Ardışık dördüncü hafta olduğu için olumlu göründüğünü söylüyor.

Ayrıntılı olarak Tone, Bitcoin okumalarının Lucid SAR’ı ve önceki yüksek salınımı kırması nedeniyle MRI’nın pozitif ve yükselişte olduğunu söylüyor. Şu anda, Bitcoin önceki konsolide düşük seviyenin direncinin yakınında oturuyor.

Dahası, Bitcoin’in mevcut pozisyonunun, ikisi zaten yükselen hareketli ortalamaların üçünün de üzerinde olduğunu söylüyor. Bu arada, üçüncüsü, sırayla düzgün bir şekilde hareket etmesini sağlayacak olan hareketli ortalamanın geçişinden sadece bir hafta uzakta.

Bu, Bitcoin’in tamamen yükselişe geçmesi için geriye tek bir şey olduğu anlamına geliyor ve bu, 20 dönemlik hareketli ortalamayı düşüş trendinden yükseliş trendine çevirmek. Ek olarak, MACD de gelecek haftayı geçmeli – başka bir yükseliş unsuru.

Bundan sonra Tone, Bitcoin’in günlük grafiğini çıkarır ve küçük geri çekilmeler olduğunu not eder. 200 günlük hareketli ortalamada yapılan geri çekilmenin benzer bir yansıması olduğu için bunun çok çok yükseliş işareti olduğunu söylüyor. Yakında Bitcoin’in 50.000 $ işaretine geri döneceğini söylüyor.

Vurgulamak için, 50.000 dolarlık fiyat işaretini kırdıktan sonra büyük olasılıkla bir geri çekilme göreceğimizi söylüyor. Özellikle, bu diğer geri çekilmeden sonra, Bitcoin büyük olasılıkla 100.000 $ fiyat işaretine fırlayacak. Ton, bu nihai ATH’nin Bitcoin’in 2021’de ulaşması için çok yüksek bir olasılık olduğundan oldukça emin görünüyor.

Son olarak Tone, 14-15 Ekim 2021’de Atlantis, The Palm, Dubai’de gerçekleşecek olan Bitcoin’i Anlama konferansından bahsediyor. Ek olarak, 6-12 Kasım tarihleri ​​arasında BAE, Ras Al Khaimah’da 2021 Mali Zirvesi’ni de gündeme getiriyor. Görünüşe göre BAE, 13-14 Ekim’de gerçekleşecek Crypto Expo Dubai 2021’e sahip olduğu için kripto söz konusu olduğunda çok hareketli bir 4. Çeyrek için hazır. Sonuç olarak, Bitcoin’in konumu ve holdingi hala güçlü. Özellikle kripto piyasası 2.000.000.000.000 dolara ulaştığından beri.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *