«
Kript-Baba

Kripto Para Baybilen Kripto Haber

Yatırımlar, riskleri yönetmek ve kazançları maksimize etmekle ilgilidir. Geçtiğimiz birkaç yılda, riskten kaçınan yatırımcılar, garanti kazançlar için sabit mevduat, altın ve hatta gayrimenkul gibi varlıkları seçtiler. 

Yatırım yapmak için ayırdıkları birikimlerini kripto paraya sokmaya hazır olanlarda yatırım yapmak için en iyi zamanı ayırt etmek çok önemli. Kripto piyasası, bir gün içinde fiyatlarda yüzde 30’a varan varyansla herkesin bildiği gibi oynaktır. Ancak, risk yönetimi mümkündür ve herkesin ulaşabileceği bir yerdedir. Yatırımcılara, toplam portföyün yalnızca küçük bir kısmını (yüzde 3’e kadar) kripto para birimlerine yatırmalarını tavsiye ediyoruz. Zenginliği inşa etmek, girişin zamanlaması ile olduğu kadar sabırla da ilgilidir. Kripto dünyasında, uzun vadeli yatırımcıların kısa vadeli yatırımcılara göre servet kazanma olasılığı daha yüksektir. Yatırımcılar, tarihsel performansına, ticaret hacimlerine ve diğer göstergelere bağlı olarak bir kripto paranın gelecekteki modellerini tahmin etmek için teknik analiz kullanır. Piyasa belirli bir olgunluğa ulaşana kadar ”Yatır ve unut” stratejisi, günlük hareketlenmeler hakkında endişelenmekten daha iyidir.

 

 

Ayi Boga 1 Baybilen Kripto HaberBu piyasada para kazanmak isteyenlerin bilmesi gereken en önemli şey bir parayı alırken kar elde edilebileceğidir. Düşüşe geçmiş bir paradan almak istenmemesi çok normal fakat gün içinde parayı düşükten almak size daha fazla kar getirecektir. Eğer aldığınız bir para hala düşmeye devam ediyorsa kademeli alım uygulayın. Para düştükçe siz de alın ki ortalama alım fiyatınızı düşürün. Piyasa ayı sezonuna girerse (fiyatların düştüğü dönem), gelecekte elde edebileceğiniz kazançları düşünerek düşük fiyatlardan alım yaparak boğa sezonu (fiyatların arttığı dönem) gelene kadar bekleyin.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *