«
Al-Unut

Kripto para piyasaları ivme kazanırken, Smart Contracter olarak bilinen kripto para analisti özellikle bir altcoin’in kolay bir kazanç aracı olduğuna inanıyor. Twitter’da 161.000 takipçiye sahip olan Smart Contracter akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL), Bitcoin’in Aralık 2020’deki boğa koşusuna benzer kolay bir “al ve unut” senaryosu sunduğunu paylaştı.

“Bu altcoin (SOL) kolayca 200 dolara gidiyor, muhtemelen daha da yükseğe gidecek. Bu gerçekten kolay bir al ve unut senaryosu gibi geliyor, en az direnç olan yol açık.”

Ethereum’a göz atan Smart Contracter, aylık kapanışının Bitcoin’den çok daha güçlü göründüğünü söyledi.

“BTC aylık kapanışına karşı ETH aylık kapanışı. ETH kesinlikle bana daha güçlü görünüyor.”

ETH/BTC günlük grafiğinde direncin üzerinde bir kırılma sinyali verdiğini ve bunun tipik olarak daha fazla yükselişin göstergesi olduğunu belirtti. Merkezi olmayan borç verme platformu AAVE’ye gelince, Smart Contracter, Ethereum için yeni bir blok zinciri ölçeklendirme yöntemi olan Arbitrum’un potansiyel bir katalizör olarak piyasaya sürülmesine atıfta bulunarak, AAVE’nin yakın zamanda düşüş eğiliminden çıkacağını söyledi.

Son olarak, analist akıllı sözleşme platformu AVAX üstünde durdu. Kendisi 39 dolarlık fiyat seviyesinin bir satın alma fırsatı ve altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakın olduğunun göründüğünü belirtti.

“Bence AVAX long pozisyonu için en önemli nokta. Tüm zamanların en yüksek seviyeleri hala masada”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *