«
Solana-Cardano

Solana’dan gelen büyük hamleler onu kripto ilgi odağı haline getirdi. Yıldan bugüne kazançlar %6,100 gibi inanılmaz bir oranda gelirken, bunun önemli bir kısmı son iki haftada elde edildi.

Solusdt 2021 08 31 11 52 23 Baybilen Kripto Haber

HomeCryptocurrencyHoskinson: Cardano (ADA) ve Solana’nın (SOL) işbirliği yapacağı durumlar bunlar
Hoskinson: Cardano (ADA) ve Solana’nın (SOL) işbirliği yapacağı durumlar bunlar
31 dakika önce tarafından Cryptocurrency 0 Yorumlar
1 toplam görüntüleme
Solana’dan gelen büyük hamleler onu kripto ilgi odağı haline getirdi. Yıldan bugüne kazançlar %6,100 gibi inanılmaz bir oranda gelirken, bunun önemli bir kısmı son iki haftada elde edildi.

Solano günlük grafik YTD
Kaynak: TradingView.com’da SOLUSDT
Solana ekibi, PoH’da kullanılan teknolojinin, 200 düğümden oluşan ağın GPU’larla saniyede 50.000 işlem hacmini sürdürmesini sağladığını belirtiyor. Ayrıca yüksek ölçeklenebilirlik ve hızlı işlem sürelerinin çok fazla kurumsal ilgi çektiğini iddia ediyorlar.

“Geçmiş Kanıtı ile, belirli bir zamanda bir olayın gerçekleştiğini kanıtlayan tarihsel bir kayıt oluşturabilirsiniz.”

Umut verici bir bakış açısıyla dikkatler Solana’yı bekleyenlere çevriliyor. Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson birlikte çalışmaya açık olduğunu dile getirdi, ancak bu ortak bir zemin bulmaya bağlı.

Hoskinson, Solano hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor
En son AMA’sında konuşan Hoskinson, “bu benim aramam değil” diyerek işbirliği sorununu gündeme getirdi. Bunu ima etmek, eğer seçerlerse bunu gerçekleştirmenin topluluğun kararıdır.

Daha da ileri giderek, Solana’nın son zamanlarda gördüğü ilgiden bahsetti ve proje hakkında çok az şey bildiğini itiraf etti. Ancak, daha fazlasını öğrenmek için “gerçekten meraklı”.

“Solana’nın çok fazla benimsendiğini ve çok fazla konuşulduğunu ve konuşulduğunu fark ettim ve kesinlikle pazarlarda iyi performans gösteriyor. Ne zaman böyle bir şey olsa, her zaman bir adım geri gider ve “ah, tamam, bu adamlar kim?” derim. Ve gerçekten merak ediyorum.”

Hoskinson, merakını gidermek için bir iş zekası raporu görevlendirdiğini söyledi. Ayrıca Solana’ya ulaştı ve kendisine proje hakkında daha fazla bilgi edinmesi için çeşitli kaynaklar verildi.

“Çok yardımcı oldular. Bana bir Twitter özel mesajı, birkaç bağlantı ve bakılacak yer gönderdiler ve onu okuyacağım ve muhtemelen çok daha güçlü bir fikrim olacak ve biraz sonra yolun aşağısında söyleyecek daha çok şeyim olacak.”

Cardano ile işbirliği için hangi koşullar gerekiyor?
Ortaklık kurma konusunda Hoskinson, eğer böyle bir şey olursa ya ekonomik, mühendislik ya da bilimsel amaçlarla gerçekleşeceğini belirtti.

“Böyle bir şey olsaydı, ya ekonomik işbirliği alanına yıkılması gerekirdi. Veya bir mühendislik işbirliği alanı. Ya da bir bilimsel işbirliği alanı.”

Başka bir deyişle, işbirliği yapma nedeni Solana’nın mevcut popülaritesi ve güçlü fiyat hareketi ile belirlenmemelidir.

Bunun yerine, aynı sorunu çözmede ortak çıkarları keşfetmeleri durumunda işbirliğini memnuniyetle karşılar. Ancak şu an itibariyle iki proje arasında bir ilişki yok.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *