«
Ucak-Btc

Bir seyahat acentesinin kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortak olmasının ardından bazı altcoin’ler mercek altına alındı.

Havayolu ağı Universal Air Travel Plan (UATP), Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer altı altcoin’de seyahat ödemelerini etkinleştirmek için kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay ile birlikte çalıştığını açıkladı.

BitPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, UATP müşterilerinin altcoin satın alma ve tutma sorumluluğu olmadan kripto para ödemelerinin avantajlarından yararlanabileceğini paylaştı.

“Kripto para, özellikle seyahat gibi yüksek değerli satın alımlar için güvenli ve güvenilir bir ödeme seçeneği olarak ivme kazanmaya devam ediyor. BitPay’in UATP ile ortaklığı, müşterilerine kripto paraları kendileri satın almak zorunda kalmadan blok zinciri ödemelerinin doğal faydalarını sağlıyor.

UATP’nin geniş havayolları ağı, BitPay tüm kripto para cüzdanlarını desteklediğinden, hangi cüzdana sahip olurlarsa olsunlar kripto para ile ödeme yapmayı seçen milyonlarca yeni küresel müşteriye ulaşma kapasitesine sahip.”

BitPay, 2011 yılında piyasaya çıktığından bu yana blok zinciri ödemelerinde 5 milyar dolardan fazla işlem gerçekleştirdi. UATP başkanı ve CEO’su Ralph Kaiser, ortaklığın şirketi avantajlı bir konuma getireceğine inandığını da belirtti.

“UATP – BitPay ortaklığı, havayolu ve kripto para ödemelerinde iki uzmanın mükemmel kombinasyonunu bir araya getiriyor. Kripto paralar ile ödeme, sektörde bir pazar değiştiricidir; bu ortaklık, havayollarına yeni müşteriler çekme ve bu çok heyecan verici alanda ilk hareket eden olma fırsatı yaratıyor.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *