«
Link

Popüler kripto para analisti, bu 2 altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yeni bir koşuya çıkacağını düşünüyor.

Twitter’da 270.500 takipçiye sahip olan ve Pentoshi olarak bilinen ünlü analist, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) aşağı yönlü direnci kırdıktan sonra hem USD hem de BTC paritesinde yükselişe geçtiğini söyledi.

“ETH/USD paritesi şimdi sadece trend çizgisini kırdı ama aynı zamanda destek/direnç denemesi sonrasında sinsi bir yeniden test yaptıktan sonra daha yüksek yüksek dip yapacaktır. Herhangi bir çiftte bu grafiklerin hiçbirinde kesinlikle düşüş yok. Ama özellikle BTC çiftinde”

Btc Binance Baybilen Kripto Haber

“Bence ETH/BTC zamanı 10 gün boyunca konsolidasyon 1 günlük ve daha yüksek zaman çerçevesindeki makro grafiğinde, daha yüksek tepe ve daha yüksek dip hareketleri hiç bozulmamış. Şimdi trend çizgilerine karşı 0,10-0,125 (BTC)’ye (4,811-6,013 dolar seviyesine denk gelmektedir) son hareket düşük zaman çerçevesinde, bence dipten düşmeye, hazırlanma belirtileri gösteriyor”

“LINK güncellemesi düşük zaman çerçevesindeki direncinde bulunuyor. Bu altcoin daha sonra 32 dolara çıkacak gibi görünüyor. Üçlü dipten gelen iyi hacim ile birlikte bu etmenleri dahil edince, bu altcoin’i 36-37 dolar seviyesinde göreceğiz”

Bitcoin’e karşı yığılmış, bu altcoin’in bir dibe ulaşmış gibi göründüğünü ve lider kripto paraya karşı daha yüksek zirveler oluşturduğunu belirtiyor. LINK’in 0,0011952 BTC (57,60 dolar) seviyesine çıkmasını bekliyor.

“Son olarak, LINK üzerinde geçmişteki en büyük rallisinden burada inşa edilenlerin benzerliklerini seviyorum. Haftalık çığlıklar atıyor ve geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde art arda daha yüksek tepe ve daha düşük dip oluşturuyor. Piyasalar simetriyi sever, bu yüzden zamanla sağ tarafın sol tarafla eşleşeceğine inanıyorum”

Pentoshi, Bitcoin’in kendisine gelince, BTC’nin daha yüksek hacim kazandığını, son zamanlarda günlük hareketli ortalama göstergelerinde bir golden cross elde ettiğini ve tarihsel olarak kripto piyasaları için momentumda olumlu bir değişim kaydettiğini vurguluyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *