«
Yükselen-Crypto

Bitcoin bu hafta %12 değer kaybederek en fazla düşen kripto paraların başını çekti. Bir çok altcoin de Bitcoin’in sert düşmesiyle beraber büyük düşüşler yaşasa da, Bitcoin’den pozitif ayrışıp yükselişe geçen kripto paralarda bulunuyor.

Bu hafta Bitcoin düşmesine rağmen en fazla yükseliş yaşayan kripto paralardan olan ICP ve LINK için ilerleyen günlerde yaşanabilecek senaryolar neler gelin birlikte göz atalım.

Link Baybilen Kripto Haber

LINK İçin Kritik Seviyeler Neler?

CoinMarketCap verilerine göre 12.5 milyar dolar piyasa değeriyle 16. sırada bulunan LINK, Bitcoin’in %12 düşüş yaşadığı haftada %27’lik yükseliş yaşayarak gözleri üzerine çevirmişti.

Yayın saati itibariyle 27 dolar seviyelerinde bulunan LINK, düşen trendine yaklaşmış durumda. 10 Kasım tarihinde düşen trendin üstüne iğne atıp zedelese de kapanış trendin altında gelerek düşüş başlamıştı.

Düşüşlerin ardından günlük grafikte büyük bir TOBO oluşturan LINK, boyun çizgisi kırılmasıyla beraber 29.20 dolar yatay direnciyle düşen trendin kesişim noktasına kadar bir yükseliş yaşaması bekleniyor.

Trendin kırılımıyla çok daha sert yükselişlerin gelebileceği LINK’de sırasıyla 35 dolar, 42 dolar ve 52 dolar hedef seviyelerine kadar yükseliş yaşanabilir.

Icp Baybilen Kripto Haber

ICP İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 34 dolar seviyelerine kadar yükselmiş olan ICP, bu hafta %25’lik bir yükseliş yaşadı. Aylardır düşüş trendinde olan ICP günlük grafikte oluşturduğu ikili dip ardından tekrardan yükselişe geçti.

Düşen trendin hacimli bir şekilde kırılması ve retestin ardından 37.47 dolar direncine ulaşan ICP, bu direnç seviyesi üzerinde kalması halinde yukarıda bulunan direnç hedeflerine kadar yükseliş yaşaması beklenmekte.

Tekrardan düşüş yaşaması halinde ise düşen trendden ve yatay destekler olan 28.61 dolar ile 21.37 dolar seviyelerinden dönüş yaşaması beklenen ICP, dip seviyesi olan 21.37 dolar altı kapanışlarda çok daha büyük ve sert düşüşler yaşayabilir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *