«
En-Iyi-Altcoin

Günün En İyi Altcoinleri: ADA, GRT ve CHSB

Cardano (ADA)
Son zamanlarda, ADA, Alonzo sert çatalı gibi sol ve sağ iyi haberlerle bazı etkileyici yükseliş sinyalleri gösteriyor. Bu nedenle, Alonzo ana ağ sürümünün duyurusu hemen köşede olduğu için başka bir boğa koşusu yakın olabilir.

Cardano, üç ay içinde ilk kez 2.45 ATH’sini aştı. CoinMarketCap’e göre, ADA fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 10.175.344.478 dolar ile 2.50 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %18.20’ye kadar çıktı.

The Graph (GRT)
GRT, teknolojinin DApp’lerin ve diğer blok zincirlerinin sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine izin verdiği umut verici kriptolardan biridir.

Geçen hafta GRT de ultra yükseliş modunda görüldü. Fiyat artışı, diğer kripto paraları (altcoinleri) de yükselten son Bitcoin rallisinin ortasında geliyor. Grafik, fiyatının geçen hafta 0,677 dolardan neredeyse 1 dolara yükseldiğini gördü. Bu, kriptonun 7 gün içinde %36’nın üzerinde arttığı anlamına geliyor.

Şu anda The Graph, coinmarketcap’a göre son 24 saat içinde %15.26 artışla 1.04$’dan işlem görüyor. Graph token (GRT), geçtiğimiz aylarda kripto dünyasını sarsan kriptolardan biri. En büyük kripto borsalarıyla ortaklık kurdu. Coinbase, Kucoin, OKEx, Binance ve Kraken bunlardan bazılarıdır.

,Graph, Ethereum ve IPFS gibi ağlar için veri sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür ve hem DeFi’de hem de daha geniş Web3 ekosisteminde birçok uygulamaya güç sağlar. Uygulamaların blok zinciri verilerini almak için GraphQL kullanarak sorgulayabileceği, alt grafikler adı verilen açık API’leri herkes oluşturabilir ve yayınlayabilir.

SwissBorg (CHSB)
Pek çok insan SwissBorg’u tanımayabilir. Ancak bugün, CHSB herkesin dikkatini çekmeye değer olduğunu kanıtlıyor. Coinmarketcap’a göre, CHSB son 24 saat içinde %25,87 arttı.Şu anda, 24 saatlik 20.085.798$ işlem hacmi ile 0.9175$’dan işlem görüyor. Dün SwissBorg’un BitFinex’te listelendiği haberlerinin yanı sıra, fiyatına gerçekten olumlu bir etki yaptı.

Kısa bir arka plan için SwissBorg, servet yönetimini daha eğlenceli, adil ve kullanıcı dostu hale getirerek demokratikleştirmeye çalışmaktadır. SwissBorg’un 180’den fazla çalışanı vardır ve merkezi İsviçre’nin Lozan şehrindedir. Uluslararası sanal para birimi değişim hizmetleri ve sanal para cüzdanları sunmalarına izin veren bir Küresel Sanal Para Birimi Lisansına sahiptirler.

Yapay zeka destekli varlık analizi ve portföy analitiğine sahip olan SwissBorg’un amiral gemisi ürünü SwissBorg uygulaması, 450.000’den fazla kullanıcının dijital varlık satın almasına, satmasına ve takas etmesine yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *