«
Bic_Artwork_Create_Btc

Kaybedilen veya uzun vadeli tutulan bitcoin miktarının şu anda mevcut bitcoin arzının %34’üne yakın olduğu söyleniyor.

Zincir üstü pazar analiz şirketi Glassnode, uzun vadeli bitcoin sahiplerinin veya potansiyel olarak kaybedilen bitcoinlerin toplam miktarının %33,96’ya ulaştığını gösteriyor. Bu cüzdanlarda tutulan toplam miktar 7.131.084 bitcoin’dir.

Fcodoesq4Bjrf6Alnlopjfmykuztvu Y43Rya Qjscngfxizfsj70Pi3Mghiubpxeyh12Jnh H4 Baybilen Kripto Haber

Bitcoin exchange çıkışları yatırımcıların BTC çekilme gibi çıkışları da hakimiyet için Ağustos ayı boyunca döndü bu zincir firma yakın zamanda altını çizdi. Tweet s tated,” piyasa, geçen yıl boyunca döviz akışı hakimiyetinin bir dizi aşamasından geçti ve çıkış hakimiyeti en son 2020’nin sonlarında görüldü ” dedi.

Bitcoin 50.000 $ kırmak için mücadele ediyor

Bitcoin , 48.000 $ ‘a yükselmeyi başararak 50.000 $’ lık direnç işaretini geçmek için mücadeleetti. Ağustos ayı, potansiyel olarak kaybedilen veya uzun vadeli sahipler için son beş aydaki en yüksek seviye olduğunu kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda bitcoin döviz çıkışlarındaki artışın kripto fiyatı için de uygun olduğunu kanıtladı. Bitcoin sadece Ağustos ayında %19’un üzerine çıktı. Fiyat sadece son 31 günde %65’ten fazla yükselirken.

Bitcoin Etf’leri

Yatırım yönetimi firmaları hala bir Bitcoin ETF’NİN onaylanması için zorlamaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) herhangi bir ETF onayı konusunda ayaklarını sürüklüyor.

Son zamanlarda, yatırım firması AdvisroyShares bir bitcoin ETF için başvuruda bulundu. Firma, bitcoin Etf’lerini dosyalayan en az 12 firmanın listesine katılıyor. Bazıları sadece son birkaç hafta içinde geldi; Galaxy Digital ve varlık yönetimi devi Invesco’dangelenler . Bu arada, wisdomtree gibi yılın başlarında dosyalanan bazıları hala SEC’DEN nihai bir karar bekliyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *