«
Bitcoin-Ethereum-Litecoinn

Kripto para piyasasında yeni hafta nötr bir şekilde başladı. Bazı kripto paralar kazançlı çıkarken, bazıları da kaybetti.

BTC

Btc Binance Baybilen Kripto Haber

Bitcoin’nin (BTC) fiyatı geçtiğimiz hafta sonu yükselmeye devam etti. BTC, pazar sabahı yaklaşık 45.355 dolar ile, aylık zaman diliminde en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak günün ikinci yarısında alım hacmi azaldı. Bu nedenle, haftanın sonuna kadar boğalar 46.000 dolarlık direnci test edemedi.

Daha sonrasında yaşanan gerçi çekilme oldukça derin oldu ve BTC 42.800 dolar seviyesine kadar düştü. Alıcılar bugünkü yükseliş momentumunu sürdürebilirlerse, BTC çok yakında 47.000 dolar direncini test edebilir.

ETH

Eth Binance Baybilen Kripto Haber

Ethereum’un (ETH) fiyatı, geçtiğimiz Cumartesi yükselmeye devam etti. Boğalar 3.000 dolarlık psikolojik direnci kırdı ve Ethereum Pazar günü 3.190 seviyesine ulaştı. Sabahın erken saatlerinde, iki saatlik zaman diliminde EMA55 değeri test edildi, ancak daha sonrasında geri çekilme durdu. Bu hareketli ortalama, fiyatın daha fazla düşmesini engellerse, boğalar yaşanacak olan bir yükselmede 3.340 dolar seviyesini aşmaya çalışabilir.

XRP

Xrp Binance Baybilen Kripto Haber

XRP’nin fiyatı, hafta sonu boyunca büyüme gösterebildi ve 0,80 dolarlık direnci kırdı. Kontrol Noktası (POC) çizgisi (0.869 $) boğalar için bir hedef oldu. Ancak XRP’nin fiyatı bu seviyeyi hafta sonuna kadar test edemedi.

XRP’de yaşanan yükselme, Kontrol Noktası (POC) çizgisine giderken durdu ve fiyat 0,80 dolar seviyesinin altına geri döndü. Şimdi, boğalar geri çekilmeyi durdurmaya ve daha sonrasında 0,9224 dolar seviyesinde yer alan dirence doğru ilerlemeye devam etmeye çalışıyorlar.

Bu ve bunun gibi son dakika gelişmelerinden haberdar olmak, bitcion ve diğer kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi Twitter ve İnstagram’dan takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *