«
Kripto-Para

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu ayın geri kalanında izlenmesi gereken en iyi beş altcoin’i açıkladı. Yeni videosunda Van de Poppe, listesine, blok zincirlerinin interneti olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos (ATOM) ile başladı. ATOM zaten USD paritesinde patlama yapmış olsa da, analist Bitcoin paritesine (ATOM/BTC) baktı ve altcoin’in 40,51 dolar değerindeki 0,00089 BTC’lik mevcut fiyattan hala yüzde 170’in üzerinde yükselme şansı olduğunu öne sürdü.

“0,0012 BTC (54 dolar) ve 0,0017 BTC (77 dolar) hedefliyoruz. 0,0017 BTC, muhtemelen ATOM 100 dolar olduğunda olacak.”

Van de Poppe’nin ikinci altcoin’i, gizlilik odaklı MINA. Analist, altcoin’in, mevcut fiyatı olan 5,22 dolardan 12,00 dolara yüzde 129’luk bir ralli için hazır olduğunu söylüyor.

“Bu ayın başlarında bahsettiğimizden bu yana neredeyse 2 kat arttı ve şimdi buradan da devam etmeden önce biraz konsolidasyon var.

Boğa döngüsünün devam etmesini istiyorsak MINA için sonraki hedefler: Bu aşamada 8,60 dolar ve 12,00 dolar seviyeleridir.”

Van de Poppe’nin radarındaki üçüncü altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Analist, LINK’in geçen ay fazla bir hamle yapmamasına rağmen, kripto paranın hala potansiyel olarak yükselebileceğine dair tahminini desteklediğini söyledi.

“LINK ve özellikle tüm oracle sektörünün bu noktada hala bir ivmeye sahip olması gerekiyor, bu yüzden hala bakılması çok ilginç bir kripto para birimi.”

Van de Poppe’nin baktığı dördüncü kripto para, Ethereum ölçeklendirme çözümü Harmony (ONE). Analiste göre, ONE bu ayki rallisinden sonra gücünü kaybetmiş olabilir, ancak altcoin, Bitcoin paritesinde (ONE/BTC) birkaç önemli seviyede iyi bir giriş noktası sağlayabilir.

“Şahsen benim için Harmony’e olan ilgim, 0,000003 BTC (0,14 dolar) veya belki de 0,0000027 BTC (0,12 dolar) civarına ulaşana kadar biraz azaldı. Bu muhtemelen başka bir harika giriş sağlar.”

Van de Poppe’ye göre Eylül ayının geri kalanında göz önünde bulundurulması gereken son altcoin ise Tezos (XTZ). Kripto analisti, XTZ’nin yeni bir trend başlattığını ve Bitcoin paritesinde (XTZ/BTC) bir giriş noktası sağladığını söyledi.

“Yani, yaklaşık 0,00012 BTC (5,73 dolar) olan giriş için potansiyel bir hedef bölge olarak bir destek direnci düşüşüne bakabileceğimiz yeni bir trendin başladığını varsayabiliriz.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *