«
Top-5-Altcoins

BeInCrypto video haber şovunun bu bölümünde, sunucu Jessica Walker, kripto piyasasının birkaç acılı aydan sonra canlanma belirtileri gösterdiği Eylül ayı için en iyi beş altcoin seçimimize bir göz atıyor.

Solana (SOL)
Şu anda en üst sırada başka bir altcoin olamaz, bu yüzden bir numarada Solana var. Geçen ay %250’lik bir tırmanışla, birkaç gün içinde 100 doları geçen bu altcoin kesinlikle izleme listenizde olmalı.

Grafik, hikayeyi elimizden gelenden daha iyi anlatıyor – 1 Ocak’ta elli dolardan kayıt sırasında yaklaşık 105 dolara kadar, bu olağanüstü bir koşu oldu.

Baybilen Kripto Haber

Solana, kendi nişini oluşturmaya başlayan bir Ethereum rakibidir. Tüm önemli metriklerde ilerliyor, platformunda Pyth ve Raidium gibi DeFi projeleri başlattı ve pazar yeri Solanart’ı piyasaya sürerek NFT alanına girdi.

Son dalgalanma, ekibin 27 Ağustos’ta Twitter’da duyurduğu sözde “Ignition” etkinliğinin beklentisinden de kaynaklandı. Ve önümüzdeki birkaç hafta, kurumsal yatırımcıların SOL tokeni ve sahip olduğu büyüme potansiyeli hakkında bilgi edinmesiyle daha da fazla yükseliş görebilir.

Toprak (LUNA)
Terra’nın Luna jetonu Eylül ayı için iki numarada geliyor. Geçen ay onları öne çıkardık ve o zamandan beri bu altcoinler %200 arttı. Tekrara düşmek istemiyoruz, ancak böyle bir performans keşfedilmemiş potansiyelin göstergesidir.

Grafik bunu açıkça gösteriyor, yükseliş trendi devam ediyor. Ancak son iki hafta içinde bazı günler oldu, diğer kriptolar devam etti.

P Ynqgfncwjf8 Enu3Pfjbhyuhryfk4Xqvptmfezkncy6Dxgyi3Ykckuncggfnuvuzihq Qvex4Xhukwsvls4Kvh6 Baybilen Kripto Haber

Fiyatı artıran ana olumlu haber, Coinbase Pro’nun yakın zamanda ticaret platformunda Wrapped Luna ve TerraUSD’yi piyasaya sürmesiydi. Her iki token da Luna ile birlikte Terra ağının ekosisteminin bir parçasıdır. Bununla, Terra ağının arkasındaki geliştiriciler, kripto para birimi alanındaki kritik bir sorunu çözmüş gibi görünüyor.

Bu, bir kripto para biriminin aynı anda ödeme olarak kullanım için yeterince istikrarlı ve aynı zamanda yeterince değişken olmasına ve böylece sermaye takdirine yer kalmasına izin verecektir. Terra bunu, Luna jetonlarının değerini, ABD doları karşısında 1’e 1 teorik döviz kuruna sahip olan TerraUSD sabit madeni parasına bağlayarak yönetir.

Ve son zamanlardaki tüm faaliyetler, Terra’nın Ethereum ve Binance’in arkasındaki toplam değere göre üçüncü en büyük blok zinciri haline gelmesine neden oldu. Kesinlikle izlenmesi gereken biri.

Tezos (XTZ)
Geçen ay yükselişte olan bir proje, bir hard fork’a ihtiyaç duymadan zaman içinde gelişecek şekilde tasarlanmış bir hisse kanıtı blok zinciri ağı olan Tezos’tur. Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, 20 Temmuz’da 2,09$’a düşmesinden bu yana XTZ’nin fiyatının %165 artışla 27 Ağustos’ta 5,53$’a yükseldiğini gösteriyor.

Geçen ay XTZ’de görülen güçlü büyümenin üç ana nedeni vardı. İlk neden, son ‘Granada’ yükseltmesi yoluyla ağda yapılan iyileştirmelerdir. Tezos ağının birkaç büyük bankacılık kurumu tarafından benimsenmesi ve token sahiplerini ağda kripto paralarını stake etmeye ikna eden çekici stake ödülleri.

Grafik, rallinin arkasında çok fazla güç olduğunu doğruluyor, ancak en azından teknik açıdan buna son verebilecek iki önemli seviyeye doğru ilerliyoruz. Mayıs ayından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.18 dolar ve 8.40 dolar seviyelerine dikkat edin. İkincisi düşerse, daha da hızlı bir büyüme içinde olabiliriz.

Llzt0Rr6D Uifuvmk 90H2Uoazab06Iemzaflryc Zozorm Kamo3Aaj4Hiey1N 9Y Dz3L4Wkcifoddwrbp1Tldwkmcz7Ayi 9P4E5Pzaupxlq83Sknlkcqoly5Fhgfxlziior =S0 Baybilen Kripto Haber

DALGALAR
Bunu bir grafikte görmeyi seviyoruz – genel yönü net bir şekilde gösteren sabit bir trend çizgisi. Waves, Eylül ayındaki en iyi altcoinler için dördüncü seçimimiz ve yılın başından bu yana istikrarlı bir yükseliş görülüyor. Mayıs ayında geniş piyasayı keskin bir şekilde takip etti, ancak ardından gelen düşüş önceki düşük seviyelere yakın değildi ve yatırımcılardan güvenilir bir ilgiye işaret ediyor.Hz Pkuxlsyehmqya2X2Idfpc1Zvkykux23Xjw Bnaudresr Baybilen Kripto Haber

Waves, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli kullanım durumlarını destekleyen çok amaçlı bir blok zinciri platformudur. Haziran 2016’da piyasaya sürülen Waves, başlangıçta hız, fayda ve kullanıcı dostu olma özelliğini artırarak ilk blok zinciri platformlarını geliştirmek için yola çıktı. Platform çeşitli değişikliklerden geçti ve orijinal tasarımı üzerine inşa etmek için yeni özellikler ekledi ve Eylül ve sonrasında kazanan olabileceğini düşünüyoruz.

Revize (GERİ)
Ve beş numarada Revain var. REV tokeni iki sentin üzerine çıktı ve bu yıl Temmuz ayındaki en düşük seviyenin yaklaşık %300 üzerinde. Bu, büyük müşteri inceleme işini bozmaya çalışan bir blok zinciri projesi olan Revain’in yerel simgesidir.

Geliştiriciler, insanların çoğu şirket hakkında yorum bırakabileceği bir platform oluşturdu. Ekosistemde en çok incelenen platformlardan bazıları aslında Binance ve Coinbase gibi kripto para borsalarıdır.

Ekip, inceleme sürecini merkezden uzaklaştırarak, incelemeleri manipüle etme teşvikini ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda, parası olan şirketlerin olumlu değerlendirmelere sahip olmak için para ödediği durumu da ortadan kaldırıyor. Bugün şirket, platformuna 13.000’den fazla şirket eklerken, kullanıcılar 71.000’den fazla yorum bıraktı.

Yine de, temel bir bakış açısıyla, geliştiriciler ileride önemli zorluklarla karşı karşıya. Birincisi, Yelp, Google ve Apple gibi şirketlerin sektörde önemli bir pazar payına sahip olmasıyla inceleme endüstrisi oldukça rekabetçi.

Günlük grafik, REV fiyatının son zamanlarda parabolik bir ralli içinde olduğunu gösteriyor. Son dört günde art arda yükseldi ve Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyede işlem görüyor. Yol boyunca, madeni para, bu yıl Haziran ayındaki en yüksek seviye olan 0,01 dolarda kilit direnç seviyesinin üzerine çıktı. Yatırımcılar kilit direnç seviyesini 0.0300 $ olarak hedefledikçe parite yükseliş eğilimine devam edebilir. Ancak, 0.015 doların altına bir düşüş, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Cslhqkr3Ys0F19Aihug62Bijrozqr5Bahyooo8We7Laqoistvr066 Baybilen Kripto HaberBu, patlayabilecek bir sonraki altcoini arayan yatırımcıların durumu mu, yoksa bu, yıllardır sıkışmış bir sektöre merkezi olmayan inovasyon getiren gerçek bir rakip mi? Bunu zaman gösterecek, ancak şu anda REV, Eylül ayı için altcoin FOMO oyununa benziyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *