ETHEREUM'A CATHİE WOOD'DAN DESTEK - Bay Bilen Kripto Haber

ETHEREUM’A CATHİE WOOD’DAN DESTEK

1
Share

Aktif olarak yönetilen birkaç borsada işlem gören fonu yöneten ve New York City merkezli bir Amerikan yatırım yönetimi firması olan ARK Investment Management, Grayscale Ethereum Trust hisselerine milyon dolar yatırım yaptı.

ARK Investment Management CEO’su Cathie Wood, bugün paylaştığı bir tweet ile Ethereum ve merkezsiz finans ekosistemine olan desteğini paylaştı.

Cathiewood Bay Bilen Kripto Haber

Verilen bu destek sadece twitter ile sınırlı değil. U.S. Securities and Exchange Commission yani ABD Gayrimenkul ve Borsa Komisyonu’nunpaylaştığı son dosyaya göre ARK Investment Management 30 Haziran itibariyle Grayscale Ethereum Trust’ın toplam 16.2 milyon değerindeki 721,935 hissesine sahipoldu. 5 Ağustos’ta Ethereum, Bitstamp borsasında 2.844 dolara kadar yükseldi ve Londra hard fonu aktifleştirilmesinden sonra 4 Haziran’dan itibaren en yüksek seviyeye ulaştı.

Bu ve bunun gibi son dakika gelişmelerinden haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi Twitter ve İnstagram’dan takip edebilirsiniz.