«
Ethereum-Hard-Fork

Ethereum London Hard Fork etkinliği 5 Ağustos 2021’de gerçekleşecek.
Etkinlik esas olarak aynı gün içinde 12.965.000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek.
Binance ve OKEx borsaları da kendilerini hazırlıyor.
Son olarak, çok beklenen Ethereum London Hard Fork uygulamasının zamanı geldi. 5 Ağustos 2021’de canlı yayınlanacak. Özellikle, zamanı geldiğinde, etkinlik esas olarak aynı gün içinde 12.965.000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek.

Yaklaşan bu etkinlikle, Ethereum sonunda iki farklı şekilde hard forktan geçecek. Bu özünde, ETH zinciri ağların yeni jetonlarla savaşmasını sağlamak için bölünecek veya yeni jetonlar verilmeyecektir.

Bu süre zarfında, çoğu borsa ETH ve ERC20 jetonları için tekrar para çekme ve para yatırma işlemleri yapmaya başlayacaktı. Spesifik olarak, tüm bunlar hard fork olayından hemen sonra gerçekleşecek. Ethereum topluluğu hard forku beklerken, birkaç borsa da kendilerini hazırlıyor.

Gelen ETH London Hard Fork sonucunda Binance, tüm ETH işlemlerini askıya alacağını duyurdu. Ayrıca Binance, yarın saat 11:45’te (UTC) ERC20 tokenleri yatırma ve çekme işlemlerini de askıya alacak.

Bunu yaparken Binance, alım satım risklerinin olasılığını ve olasılığını azaltmayı amaçlar. Bu, yalnızca hard fork sırasında yeni bir belirteç oluşturulduğunda gerçekleşir. Bu arada, ETH London Hard Fork uygulaması Binance ürünlerini de etkileyecek. Buna Spot ve Marj ticareti dahildir.

Sadece bu değil, Binance de Kripto Kredi hizmetini maksimum 42 saat süreyle askıya alacak. Öte yandan OKEx borsası, ETH zincirinin yeni bir token oluşturulması için bölünmesi durumunda kullanıcılara ETH vereceğini söyledi.

Ancak OKEx, kullanıcıların etkinlik sırasında ETH göndermemeleri konusunda uyardı. Özellikle, 10 dakika süren anlık görüntü döneminde.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *