«
Ethereum

Ethereum kullanıcıları başka seçenekler arar. Yalnızca eşler arası işlemler için 80 dolara ve trafiğin yoğun olduğu dönemlerde karmaşık eşler arası işlemler için yüzlerce dolara ulaşan Ethereum gaz fiyatları, kullanıcıların başka zincirleri denemesini sağladı.

Binance Smart Chain (BSC), perakende pazarından daha fazlasını çekti. Binance Smart Chain, Ethereum’dan sonra en sağlam DeFi ekosistemi haline geldi. Bu, 2020’deki lansmanından sonra.

Ethereum Kullanıcıları Alternatif Arıyor
Ethereum’un yüksek gaz fiyatı, daha küçük cüzdanları olan yatırımcıları fiyatlandırdı ve onları başka yatırım açıklıkları aramaya zorladı. Binance Smart Chain (BSC) artık Ethereum’un önemli bir rakibi. Binance Akıllı Zinciri (BSC), daha hızlı işlem süreleri ve daha düşük maliyetlerle Ethereum’u yendi.

Bsc Vs Eth Transactions Baybilen Kripto Haber

Binance Smart Chain (BSC), Mayıs ve Ağustos aylarında Ethereum’dan neredeyse on kat daha fazla işlem gerçekleştirdi. Bu rapor, blockchain firması Nansen tarafından verilen verilere göre hazırlanmıştır.

Hız, kullanım kolaylığı, zincirler arası yürüyüş Binance Smart Chain (BSC) tarafından işaretlenir, ancak ademi merkeziyetçilik değildir. Bu, protokolün Ethereum’dan çok daha fazla işlemi gerçekleştirebileceği anlamına gelir. Sonuç olarak işlem ücretleri büyük ölçüde azalır.

Binance Smart Chain’in verileri, çok sayıda akıllı para adresinin hem Ethereum hem de BSC kullandığını gösteriyor.

Nansen’in araştırmasına göre, Nisan ayında Binance Smart Chain’deki en büyük merkezi olmayan borsa olan PancakeSwap, günlük işlemlerde Ethereum’u geride bıraktı. Ayrıca araştırmaya göre daha büyük yatırımcılar Binance Smart Chain’e geçiyor.

Nansen’in likidite sağlayıcılar, balinalar ve fonlar olarak tanımladığı akıllı para kullanıcıları, olası umut verici işaretlere işaret edebilir.

Kripto fonlarının %7,4’ü, arbitraj tüccarlarının yüzde 45,6’sı ve büyük likidite sağlayıcılarının %39,1’i hem BSC hem de Ethereum kullanıyor.

Source Nansen Baybilen Kripto Haber

Solana, Avalanche ve Fantom gibi diğer Katman 1 protokolleri de yükseliyor. Bu yüzden Ethereum ve Binance Smart Chain’in onlara nasıl karşı çıktığını izlemek harika olacak.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *