«
Ethereum-Hard-Fork

Ethereum London Hard Fork bugün geliyor.
Kullanıcılar bugünün tüm kripto topluluğu için büyük bir gün olduğunu söylüyor.
İnsanlar, Hard Fork yükseltmesinin ETH’nin fiyatını 3.000 $’a çıkaracağına inanıyor.
Merakla beklenen Ethereum London Hard Fork yükseltmesi, kripto topluluğu içinde büyük bir vızıltı yaratıyor gibi görünüyor. Böylece, nihayet lansman tarihi geldiğinde, önerilen Hard Fork uygulaması nihayet yayınlanmaya hazır.

Bunu akılda tutarak, Ethereum topluluğu ve tüm kripto dünyası sürekli olarak yükseltmeyi bekliyor. Bu nedenle, kullanıcılar Hard Fork’tan gelecek giriş ve çıkışları çok merak ediyor.

Ek olarak, insanlar bugünün tüm kripto topluluğu için gerçekten büyük bir gün olduğunu söylüyorlar. Tarihsel olarak, Ethereum’un 2015’teki ikinci yıllık geliştirici konferansı, Hard Fork’un adına ve tasarımına ilham veren şeydi.

Açık olmak gerekirse, Sert Çatal yükseltmesi esas olarak 12.965.000 blokta gerçekleşecek. Birçoğu, Hard Fork uygulamasının daha sonra Ethereum (ETH) fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyor.

Bu Hard Fork etkinliği sayesinde, ETH’nin fiyatının şu anki 2.704,38 $ fiyatından aşırı derecede yükselmesi bekleniyor. Bazı analistler, fiyatın 3.000 $ fiyat seviyesini geçebileceğine inanıyor. Bunun yanı sıra, diğerleri ETH’nin 24 saatlik işlem hacminin ve piyasa değerinin şu anda gördüğümüzden daha yüksek seviyelere doğru hareket etmesini bekliyor.

Öte yandan bazı analistler, Ethereum 2.0 lansmanındaki gecikmenin bir süreliğine durgun bir fiyata yol açabileceğini söylüyor. Fiyatın kesin olarak yükseliş olabileceğini ancak Ethereum 2.0 tamamen gelene kadar belirli bir durumda kalabileceğini söylüyorlar.

Bu, kriptonun yeni ATH’lere ulaşmayacağı anlamına gelmiyor, sadece uzun vadede daha fazla zaman alacak. Örneğin, bazı hodlers kriptonun 10.000 dolara ulaşmasını bekliyor. Ethereum 2.0 daha fazla ertelenirse, bu fiyat tahmininin ulaşması kesinlikle daha uzun sürecektir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *