«
Ethereum-Nedir

Ethereum Fiyatı Tekrar Yükselecek Mi?

Kripto piyasaları bir yıldan fazla bir süredir düşük performans gösteriyor, Bir soru tüm yatırımcıları rahatsız ediyor-piyasalar buradan nereye gidiyor? ethereum yükselir mi ?

Ethereum’a sahipseniz ve Ethereum fiyatının tekrar yükselip yükselmeyeceğini merak ediyorsanız, piyasa uzmanları tarafından yapılan bazı tahminlerden geçerek size bazı cevaplar vermeye çalışabiliriz.

Ethereum (ETH) toplam piyasa değeri $377.59B olan bir dijital varlıktır. Ethereum küresl kripto para sıralamasında 2 konumunda yer alır ve günlük ortalama $16.74B işlem hacmi bulunur. An itibariyle $3195.97  seviyesinde işlem görmektedir ve son 24 saat içerisinde -2.05 % fiyat değişimi yaşamıştır. Dolaşımda 117 211 028  coin bulunmaktadır. Likidite puanı 96.7  seviyesindedir.

Nerayoff’un tahmininin ardındaki mantık, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilen ürün miktarının her geçen gün artmasıdır. Kripto para biriminin piyasada nerede durduğunu anlamak için ethereum’un eksilerini ve artılarını bilmek de önemlidir.

Bu makalede eter ile ilgili bazı önemli tahminleri özetleyelim.

2021’in sonu ethereum’u 10,000 $ ‘ da görecek

bir danışmanlık firması olan deVere Group, Ethereum’un bu yılın sonuna kadar 10000 $ ‘ lık tahminini yayınladı.

Ethereum şu anda 22ağustos 2021  $3195.97‘ dan işlem gördüğünden, kripto para birimi için tırmanmak için dik bir topuk gibi görünüyor. Devere’ye göre, 2022 ve 2023 yıllarında eter fiyatında daha fazla artış olacak.

Devere’nin tahmininin ardındaki mantık da aynı-açık kaynaklı, halka açık, blockchain tabanlı dağıtılmış bilgi işlem platformunun artan kullanımı.

Ethereum Bitcoin’den daha büyük olacak

Ethereum Bitcoin’den daha popüler hale geliyor mu? Bu soruyu merak ediyor olsanız da, erken Bitcoin yatırımcısı Roger Ver kesinlikle öyle düşünüyor.

Roger Ver, piyasa değeri ile ilgili olarak Ethereum’un Bitcoin’i geçeceğini söyledi. Daha sonra, Ver’e göre, Bitcoin Cash de bitcoin’in piyasa değerini aşacak.

Polychain Capital’in CEO’su Carlson-Wee, seconds Ver’in Ethereum’un Bitcoin’i aştığına dair görüşü .

Wee’ye göre, Ethereum yıllar önce düşünülemez bir şey yapıyor – bu da insanların platformlarında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin veriyor. Ethereum’un Bitcoin’den daha önemli hale gelmesinin nedeni budur.

Bahsetmiyorum bile, Wee, Ethereum’daki devam eden gelişmenin, ödeme endüstrisini servet depolamanın yeni yollarını sunmak için dönüştüreceğini düşünüyor.

2021 yılı sonuna kadar 10,000 dolar

Reddit’in kurucu ortaklarına göre, Ethereum 2021’in sonuna kadar 10000 $seviyesine yükselecek. şu anda 3195.97$

Dikkatli bir kelime, o da Bitcoin yine 60.000 $ fiyatına ulaşacağını söyledi; ancak devam eden ayı piyasası trendi bakarak, uzak bir rüya gibi görünüyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *