«
Ethereum

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken Ethereum 3335 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi.

ETH yorum analizi ile birlikte Ethereum coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz orta vadeli 12 saatlik grafikte, ETH’nin önemli bir formasyon yapısı içerisinde olduğunu gözlemlemekteyiz. Üçgen yapısı üzerinden gidersek 3405 dolar üzerinde 12 saatlik mum kapanışı yaptığı taktirde, mavi ile belirtilen şekilde bir hareket görmemiz mümkün olabilir.

Bu bölgenin geçilememesi halinde yeni bir düşüş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu seviyelerden red yemesi 3200 dolar seviyesine kadar bir düşüş görebiliriz.

 

Ethereum Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

2 saatlik Ethereum grafiğine baktığımızda, yatay piyasa yapısının oluştuğunu gözlemlemekteyiz. Kırmızı ile belirtilen iki alanı kırması ve üzerinde mum kapatması ilk olarak 3560 dolar seviyesinin hedef olduğunu belirtebiliriz. Ethereum Fiyatının 3200 dolar üzerinde kalıcılık sağlaması, ilk hedefinin gerçekleşmesi için büyük önem taşıyor.

Aşağı yönlü sert hareketlerde ilk destek noktamız 3200 dolar seviyesi olarak söyleyebiliriz. Bu seviyenin altında 12 saatlik mum kapanışı ETH için 2990 dolar seviyelerine kadar bir hareket bekleyebiliriz.

  • Önemli Destek Seviyeleri: 3200- 3180
  • Önemli Direnç Seviyeleri: 3407- 3456
Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *