«
Btc-Dominance

Kripto traderı Eric Krown’a göre, lider kripto Bitcoin (BTC)’nin 42.000 dolarda tutunması gerekiyor, aksi takdirde 32.000 dolara kadar düşme riski var. Bitcoin boğaları, Çin’in kripto para birimiyle ilgili her şeyi baskı altına alması, geçen haftaki olumlu fiyat hareketlerini durdurması ve büyümeyi gün içinde boğması nedeniyle, 27 Eylül’de 43.000 dolarlık destek seviyesinin yakınında ayılarla savaşmaya devam ediyor.

 

“BTC 42.000 dolarda tutunmayı başaramazsa düşmeye devam edebilir”

Kripto para traderı ve Krown’s Crypto Cave’in ev sahibi Eric Krown’a göre, Bitcoin (BTC) için bir sonraki adım gerçekten “hangi zaman diliminden bahsettiğinize bağlı”, ancak şu anda daha orta ve uzun vadeli görünüme odaklanıyor.

Kripto para traderı şu an için “Muhtemelen bu 40.000 dolarlık düşük bölge civarında dolaşacağız” diyor ve eğer BTC 42.000 dolarda tutunmayı başarırsa “bu potansiyel geri dönüş noktasına tam burada bakacağını” söylüyor. BTC bu destek seviyesini koruyamazsa, Eric Krown, fiyatın bir süre daha düşmeye devam edebileceğini ve “aylar öncesinden CME boşluğunu doldurarak 32.000 – 33.000 dolar seviyelerine kadar düşebileceğini” belirtiyor.

 

Kripto traderı, yıl sonunun Bitcoin için iyi göründüğünü düşünüyor

Bu olası bir senaryo olsa da Eric Krown, 2021’in son çeyreğine girerken Bitcoin (BTC) fiyatı için daha olumlu bir gelecek gördüğünü öne sürüyor. Kripto traderı iyimserliğini şu açıklamayla ifade ediyor:

 

”Aslında burada biraz daha iyimserim. Bitcoin (BTC) burada dibe vurmuş ve burada biraz zaman harcamış mı, yoksa 32.000–33.000 dolara inmiş mi? Aslında yıl sonunun muhtemelen iyi göründüğünü düşünüyorum.”

 

Yazının yazıldığı sıralarda lider kripto para, son 24 saatlik periyotta %0,26’lık düşüşle 43.176 dolardan işlem görüyordu. BTC bu yıl içinde 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 64.863 doları gördükten sonra, şu ana kadar %33,43 oranında değer kaybetti.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *