Ethereum, Beş Haneli Seviyeyi Görebilir - Bay Bilen Kripto Haber

Ethereum, Beş Haneli Seviyeyi Görebilir

0
Davis Bay Bilen Kripto Haber
Share

Yeni Zelandalı ünlü yatırımcı Davis, Ethereum’un şu an için üç önemli yükseliş etmenine sahip olduğunun altını çizdi. Analist, Ethereum fiyatının artan talep ve azalan arz sayesinde daha da hareketlenebileceğini ve 10.000 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini vurguladı.

Analist, artan talep, azalan arz ve devamlı olarak yakılan ETH miktarı sayesinde fiyatın artmaya devam edeceğini düşünüyor. EIP-1559 ile beraber madencilerin gelirinin büyük bir kısmı piyasadan ETH alınması ve yakılması için kullanılacak ve bunun devamlı olarak arzı azaltacağı biliniyor.

Ethereum Bay Bilen Kripto Haber

 

Aslında Lark Davis’in dışında da Ethereum için olumlu açıklamalarda bulunanlar var. Coin Buerau’nun analisti Guy, Ethereum’un temellerinin hiç olmadığı kadar sağlam olduğunu belirtti.

Ethereum’un EIP-1559 güncellemesi ile 5 Ağustos tarihinden bu yana 200 milyon dolardan fazla ETH yaktığı biliniyor.

Guy, Ethereum fiyatının uzun vadede 17.000 dolara kadar çıkabileceğini ve bunun Microsoft’un değerine eşdeğer olmasını sağlayabileceğini vurguladı. Ethereum şu an için rekorundan yaklaşık 1.000 dolar geride olsa da daha önceki rallinin bir benzerinin yaşanması durumunda bu farkın kapanması sadece 1-2 gün sürebilir.