«
Ethereum-Aralikta-Bu-Zirvelerde-Olacak

[web_stories_embed url=”https://baybilen.com/web-stories/771″ title=”” poster=”” width=”360″ height=”600″ align=”none”]

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum (ETH), bu yıl kripto piyasasında büyük bir patlama oluşturdu. Basın zamanında, Ethereum (ETH) %8 artışla 3.222 dolar seviyelerini yeniden kazandı ve piyasa değeri 378 milyar dolara ulaştı. Peki ETH şimdi nereye gidiyor? Birlikte dev tahminlere bakalım…

Vitalik Buterin: Ethereum fiyatı yıl sonuna kadar 30.000 dolarlık bir seviyeye ulaşacak!

Ethereum’un ünlü kurucusu Vitalik Buterin, özellikle son Londra hard forku ve EIP-1559 uygulamasından sonra kripto paranın geleceği konusunda aşırı iyimser. Vitalik Buterin, devam eden canlı röportajı sırasında ETH fiyatının mevcut seviyelerden 10 kat daha yüksek olmasını beklediğini söyledi. Yani Vitalik Buterin’e göre, ETH fiyatı yıl sonuna kadar 30.000 dolarlık devasa bir seviyeye ulaşacak.

Ethereum T3Yn Cover Baybilen Kripto Haber

Bu tahmin, Ethereum’un (ETH) dünyadaki tüm Büyük Teknoloji şirketlerinden daha büyük olmasını sağlayan 3 trilyon dolarlık şaşırtıcı bir değere sahip olacağı anlamına geliyor. Bu haftanın başlarında Cardano fiyatı, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olma yolunda hızla yükseldi ve şu anda ezeli rakibi Ethereum’un sadece bir sıra gerisinde yer alıyor. BU 2 kripto para sürekli rekabet halinde. Ethereum katili Cardano, bir süredir ETH‘nin statükosuna meydan okuyor ve ağ kullanımı ve akıllı sözleşme işlevselliği açısından gelecekte Ethereum’u geçmeyi hedefliyor.

Cardano’nun Ethereum’u bu şekilde geçmesi kolay olmayacak…

Son zamanlarda, Cardano Blockchain’inin Alonzo Purple test ağının uygulanması, Blockchain’de akıllı sözleşmelerin uygulanması için kapıları açıyor. baybilen.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson, ADA fiyatının yıl sonuna kadar 150 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Basın zamanında Cardano, şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,54 dolar ile işlem görüyor. Öte yandan, Ethereum 2.0 geliştirme faaliyeti de yükselişte. Son Londra hard forku ve EIP-1559’un başarılı bir şekilde uygulanması, Ethereum 2.0’ın ana ağ uygulamasına yönelik adımlara işaret ediyor.

Sscaasccas Yrl5 Cover Baybilen Kripto Haber

Ethereum 2.0 ile stake edilen ETH sayısı 6,5 milyonu aştı. Yani şu anda Ethereum 2.0 mevduat sözleşmelerinde yaklaşık 20 milyar dolar değerinde ETH var. Analistlere göre, Ethereum için tüm on-chain ölçümler, ileride daha büyük bir ralliye işaret ediyor. Ayrıca unutmamak gerekir ki Etheruem (ETH), Cardano‘ya (ADA) kıyasla kurumlar arasında tercih edilen bir seçenek olmaya devam ediyor. Dolayısıyla, Cardano’nun Ethereum’u bu şekilde geçmesi kolay olmayacak! Ancak analistlere göre, oyun bundan sonra ilginçleşiyor!

Kaynak : Kripto Koin

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *