«
Eth-2

Ethereum 2.0 stake platformu, stake edilen yedi milyon ethereum için yavaş bir eziyet görmeye devam ediyor.

Ethereum 2.0 staking, stake edilen toplam ethereum sayısının arttığını görmeye devam etti. Kademeli tırmanış yedi milyon ethereum’a yaklaşıyor. Şu anda, fırlatma paneli 6.9 milyon ethereum’un stake edildiğini belirtiyor. Stake edilen eterin kümülatif değeri, toplam değerde 21.7 milyar $’a yükseldi.

Fiyattaki artış, ethereum’un son fiyat rallisine atfedilebilir. Sadece üç hafta önce, stake edilen toplam değer, kilitli değerde 14 milyar dolar olan 6,6 milyon ethereum kilitli gördü.

Şu anda platform, üç hafta öncesinden bu yana yaklaşık 9.000 ek doğrulayıcı ekledi. Şu anda platformda toplam 208.995 doğrulayıcı var.

ETH yanmış kırıldı 46.000
Ethereum stake edilirken tırmanmaya devam ediyor. Güncellemeden bu yana yakılan toplam ethereum miktarı şu anda yazıldığı sırada toplam 46.018’dir. Yakılan toplam ethereum şimdi 144,96 milyon dolar değerinde.

Ethereum ETF gelen
Ethereum popülerlik ve kullanımda bir artış görmeye devam ederken, Delaware merkezli Kryptoin Investment Advisors, 12 Ağustos’ta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na Ethereum borsasında işlem gören bir fon için başvuruda bulundu. Başvuru, bu yıl bir ethereum ETF’si için üçüncü başvuru oldu. . Bununla birlikte, SEC, ETF’leri onaylama konusunda ayaklarını sürmeye devam etti.

Ethereum’un işlem hacmi, ilk kez bitcoin hacmini geçmeyi başardı. Coinbase, 2021 yılının ikinci çeyreğindeki performansıyla ilgili bir hissedar mektubunda, ethereum için işlem hacimlerinin ilk kez bitcoin’i aştığını açıkladı. Yaklaşık bir aylık yükseliş momentumunun ardından, ethereum hafta sonu hafif bir düzeltme görmeden önce üç ayın en yüksek seviyesi olan 3.337 dolara ulaşmayı başardı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *