«
En-Iyi-Borsa

Bir tüccarın kripto ticareti yaparken, satın alırken veya satarken kripto para borsalarını kullanmaması imkansızdır. Çoğunlukla, kriptoya yatırımın merkezidir.

Geçtiğimiz 16 Ağustos Pazartesi günü yapılan bir ankete göre, ünlü kripto borsalarında işlem gören kripto para hacmi arttı. Bununla, dünyanın her yerinden tüccarlar, ticaret faaliyetleri için en güvenilir kripto borsasını seçebiliyorlar.

Söz konusu tarihte dünyadaki 24 saatlik hacme göre, bunlar en iyi kripto para borsaları:

Baybilen Kripto Haber

Binance, toplam 25.54 milyar dolar ile borsalara liderlik ediyor, onu 18.07 milyar dolar ile Tokocrypto ve sırasıyla ikinci ve üçüncü pozisyonlarda 8.14 milyar dolar ile Upbit izliyor. OKex, Huobi Global, ZG.com, Bitwell, HitBTC, Bitcoin.com Exchange ve Changelly PRO gibi diğer kripto borsaları ilk 10’u tamamlıyor.

Kripto borsaları, kripto ticaretinde hayati bir rol oynamaktadır. Bir borsa tarafından belirli bir süre boyunca toplanan hacim, alışverişlerinde belirli bir borsaya güvenen tüccarların sayısını yansıtır. Başka bir deyişle, hacim ne kadar büyükse, o kadar iyidir. Bu, daha fazla tüccarın bu borsaları kullanmayı düşündüğü anlamına gelir.

Önemli not: Bu anket, geçen 16 Ağustos’taki küresel 24 saatlik cildi göstermektedir. Bu nedenle, muhtemelen, ciltler, yazı yazılırken listeyle birlikte zaten değişmiştir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *