En İyi Kripto Borsaları - 24 Saatlik Hacme Göre - Bay Bilen Kripto Haber

En İyi Kripto Borsaları — 24 Saatlik Hacme Göre

0
Share

Bir tüccarın kripto ticareti yaparken, satın alırken veya satarken kripto para borsalarını kullanmaması imkansızdır. Çoğunlukla, kriptoya yatırımın merkezidir.

Geçtiğimiz 16 Ağustos Pazartesi günü yapılan bir ankete göre, ünlü kripto borsalarında işlem gören kripto para hacmi arttı. Bununla, dünyanın her yerinden tüccarlar, ticaret faaliyetleri için en güvenilir kripto borsasını seçebiliyorlar.

Söz konusu tarihte dünyadaki 24 saatlik hacme göre, bunlar en iyi kripto para borsaları:

Bay Bilen Kripto Haber

Binance, toplam 25.54 milyar dolar ile borsalara liderlik ediyor, onu 18.07 milyar dolar ile Tokocrypto ve sırasıyla ikinci ve üçüncü pozisyonlarda 8.14 milyar dolar ile Upbit izliyor. OKex, Huobi Global, ZG.com, Bitwell, HitBTC, Bitcoin.com Exchange ve Changelly PRO gibi diğer kripto borsaları ilk 10’u tamamlıyor.

Kripto borsaları, kripto ticaretinde hayati bir rol oynamaktadır. Bir borsa tarafından belirli bir süre boyunca toplanan hacim, alışverişlerinde belirli bir borsaya güvenen tüccarların sayısını yansıtır. Başka bir deyişle, hacim ne kadar büyükse, o kadar iyidir. Bu, daha fazla tüccarın bu borsaları kullanmayı düşündüğü anlamına gelir.

Önemli not: Bu anket, geçen 16 Ağustos’taki küresel 24 saatlik cildi göstermektedir. Bu nedenle, muhtemelen, ciltler, yazı yazılırken listeyle birlikte zaten değişmiştir.