«
Doge-Elon

Elon Musk’ın iki hafta attığı tweet, yaklaşık 800 DOGE düğümünün 1.14.4’e yükseltilmesine yardımcı oldu, ancak daha fazla yeni düğüme ihtiyaç var. Dogecoin geliştirici hesabı “Doge Whisperer” sahibi topluluğa, dünyanın en büyük yenilikçi-girişimcisi, dünyanın en zengin insanı ve en etkili DOGE hayranı olan Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin önemini hatırlattı.

30 Ağustos’ta Musk, yeni Dogecoin düğüm yükseltmesinin öneminin yüksek olduğunu ve ağı daha güvenli hale getireceğini ve daha sonra işlem ücretlerinin düşmesine yol açacağını tweet’ledi.

Doge Whisperer’ın tweet’ine göre, şimdiye kadar 763 node yükseltmeyi gerçekleştirdi. Ancak tweet’te bahsedildiği üzere ağın çok daha fazla yeni düğüme ihtiyacı var.

7 Eylül’de piyasa değeri sıralamasında 8. sırada olan DOGE 0,30 dolar seviyesinin altına düştü sonrasında oradan 0,22 dolara düştü ve Bitcoin 50.000 doların altına düştü. DOGE en son Ağustos başında bu fiyat seviyesinde görülmüştü.

Musk, tweet’lerini clickbait başlıklarına dönüştüren medyaya gülüyor

Elon Muskin Attigi Tweet Sayesinde Dogecoin Agi Buyuyor – Bitcosar Google Chrome 13.09.2021 01 39 08 Baybilen Kripto HaberDOGE kurucu ortağı Billy Markus, Elon Musk’ın, zamanın nihai para birimi olduğu konusundaki tweet’ini içeren bir haber başlığının ekran görüntüsünü paylaştı. Medya, tweet’i DOGE’yi içeren bir clickbait başlığına dönüştürdü ve coin’in kurucu ortağı, haber çıkışının izleyicilerin dikkatini bu şekilde çekme girişimini trolledi. Elon Musk, bunu bir çift ROFL emojisi ile yorumladı.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *