«
Doge-Elon

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin’i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için test yapan Elon, ilerleyen haftalarda da DOGE’den beklentisinin yüksek olduğunu gösterdi.

Her fırsatta Dogecoin için tweet atıp açıklama yapan Elon, yaptığı konuşmalar sayesinde Dogecoin’de ani ve yukarı yönlü sert hareketler gerçekleştirebiliyor. Bu hareketlerin bir yenisini geçtiğimiz saatlerde yapan Elon, DOGE’de %11’lik anlık pump yaşattı.

Resmi Twitter hesabı üzerinden McDonald’s şakalarına katılan Elon Musk, şu sözleri söyledi:

                           “MCDONALD’S DOGECOİN’İ KABUL EDERSE TELEVİZYONDA MUTLU BİR YEMEK YERİM”

Doge Elon Tweet Baybilen Kripto Haber

 

McDonald’s’ın Dogecoin ile ödeme kabul ettiğinde mutlu bir yemek yiyebileceğini bildiren Elon Musk’a kripto fenomenleri tarafından tepkiler gelmeye devam ediyor.

An itibariyle 100 bin beğeniye ulaşan tweete bazı kripto fenomenleri Elon Musk ile dalga geçmek için geliyor. Yatırımcıların yakından takip ettiği bir kripto fenomeni olan Eljaboom, Elon Musk’ın tweetine attığı yorum ile ünlü iş insanın canını sıkmış gibi gözükmekte.

Dogecoin Sert Yükseliyor!

Günlerini Elon Musk’ın Twitter hesabını incelemekle geçiren yatırımcılar, Dogecoin için bir açıklama geldiği gibi yatırım yaparak kazançlarına kazanç katabiliyorlar.

Elon Musk’ın tweeti ile birlikte %11’lik yükseliş yaşayan DOGE, yayın saati itibariyle ise 0.1412 dolar seviyelerine geri düşmüş durumda.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *