«
Doge

Dogecoin (DOGE), Binance Smart Chain’deki en iyi 1000 kripto balinasının sahip olduğu popüler kripto para birimleri listesine geri döndü. Lider memecoin DOGE, son 24 saatte yaklaşık 12’nin üzerinde fiyat artışı kaydetti. 

Dogecoin Baybilen Kripto Haber

Analistler Dogecoin fiyatında büyük bir ralli öngörüyor 

Dogecoin fiyatı, Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 75’in üzerinde düştü. Fiyatta sürekli olarak düşüş yaşamasına rağmen memecoin, zincir içi aktivitede bir artışa tanık oldu. Büyük cüzdan yatırımcıları tarafından Dogecoin işlem aktivitesinde bir artış kaydedildi. 

DOGE çöküşten önce sıçrama yapacak 

Bir diğer kripto analisti @JustinBennetFX ise, 6 Ocak 2022’de Dogecoin için kazanma veya kırılma zamanının geldiğini tahmin etti. Geçen hafta, Dogecoin fiyatı yüzde 6 artış kaydederek bugün erken saatlerde hızlı bir ralliye girdi. FXStreet analistleri ise, memecoin’de düşüş yaşanacağını öngörüyor. Analistler, Dogecoin fiyatının büyük bir çöküşten önce 0,09 dolar seviyelerine kadar sıçrayabileceğini belirtti. 

Dogecoin (DOGE)’in faydalarından biri, onu 1.900’den fazla işletmede harcayabilmenizdir. Dogecoin’in ana rakiplerinden biri olan Ripple, XRP’yi ödeme aracı olarak kabul eden 1.500’den fazla işletme ile listesinde yer alıyor. Başka pek çok kullanım durumu olmadan, Dogecoin’i harcayabileceğiniz yer sayısı, değerini belirleyen en büyük faktörlerden biri oluyor. Genellikle yeni bir işletmenin Dogecoin’i kabul edeceğini duyurduğunu gördüğünüzde, yakında fiyatta bir artış görebilirsiniz. Yine de arzının sınırsız olması ve aylardır önemli bir düşüş eğiliminde olması, onun gerçekten büyük bir değer deposu olmadığını gösteriyor. Buna ek olarak, Dogecoin’in yatırımcılardan en fazla spekülasyon gören ve onu oldukça değişken hale getirebilecek kripto para birimlerinden biri olduğu iyi biliniyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *