«
Corgidoge

Uzman kripto para analisti, Dogecoin’in (DOGE) Nisan ayındaki büyük patlamasını anımsatan bir dalgalanmayı ateşleyebilmesinin ihtimali olduğunu söyledi.

Twitter’da 73.300 takipçiye sahip olan ünlü analist Justin Bennett, önde gelen memecoin’in mevcut fiyat hareketinin, 13x’lik bir ralli başlatmadan, altı ay önce DOGE’de görülen teknik bir modeli yansıttığını söyledi.

 

 

“DOGE en iyi yaptığı şeyi yapıyor.

Son iki kırılma, yüzde 1.000 veya daha fazla kazanımı tetikledi.

En son konsolidasyon turu, Nisan yükselişinden önceki modelden üç kat daha uzun sürdü ve bu da yüzde 1.200 yükseliş için oldukça iyiydi.

BTC’nin hareket edip etmeyeceğini göreceğiz.”

 

 

Analistin grafiğine göre Dogecoin, bir varlığın yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modeli olan büyük bir yükselen üçgen formasyonu oluşturuyor. DOGE, Bennett’in senaryosunu takip ederse, en büyük 10. kripto varlığı 3 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 0,24 dolardan yüzde 1.150’lik bir yukarı hareket potansiyeline sahip olabilir.

 

Bennett ayrıca kısa vadede Dogecoin konusunda oldukça iyimser, bu da en büyük 10. kripto varlığının geniş çapraz direncini ortadan kaldırmaya hazır olabileceğini düşündürüyor.

Diğer bir kripto analisti olan Altcoin Psycho, bir varlık boğa döngüsünde bir direnç alanına yakın işlem yaptığında devamın gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu vurguluyor.

 

 

“Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *