«
Dogeshıbaaaaaa

Yatırımcılar şu anda Bitcoin ve Ethereum fiyat hareketlerini izlemeye dalmışken, Dogecoin gibi bazı altcoinler de yatırımcılarına yüksek kazanç sağladı. Ancak, bu kazançlar son zamanlarda azalmaya başladığı için, yatırımcılar bir çıkış yolu arıyor olabilir.

Bu meme temalı altcoin’lere, genellikle kendi topluluklarından muazzam destek geliyordu. Ama artık bu durum söz konusu değil. Son 11 günde DOGE yüzde 21, SHIB yüzde 22 düşüş yaşadı. Ve bu düşüş yatırımcılarını olumsuz etkiledi.

Bu düşüşün başlamasından bu yana karda olan adresler azalmaya devam etmekte ve altcoin’lerin piyasalarını da önemli ölçüde etkilemektedir. Ek olarak, Shiba Inu, yatırımcılarına yüzde 50 kazanç sağladı. Ancak, yazının yazıldığı sırada, Shiba Inu bulunduran cüzdanların yüzde 61’i son haftadaki düşüşten dolayı tekrardan zarar etti. Dogecoin’de çok farklı sayılmaz, çünkü aynı süre içinde karda olan 300.000 adres zarar etti.

Peki Buna Değer Mi?

Bu kısmı cevaplamak biraz zor. Her iki meme coin için de topluluğun desteği hala yüksek. Duygu olumlu ve insanlar yatırım yapmaya devam ediyor (finansal olarak çok fazla olmasa da). Ancak bu, satışların piyasadan daha öncelikli olması nedeniyle DOGE sahiplerinin paniğe kapılmasına engel olmadı.

Şu anda emir defterlerine baktığımızda, Dogecoin alım satım emirleri karşılaştırıldığında, alış emirlerine göre satış emirlerinin 70 milyon DOGE (17.5 milyon dolar değerinde) daha fazla olduğu görünüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *