«
Dogecoin

Ünlü Dogecoin milyoneri, belirlediği yeni avına tam anlamıyla bir servet yatırdı. Orta sınıf bir aileden yetişen, hip-hop’la ilgilenen ve teknik analiz gibi şeylerden anlamadığını söyleyen Glauber Contessoto, sosyal medya trendlerine güvendiğini belirtiyor.

Dogecoin milyonerinden genç yaşta emeklilik formülü!

Hatırlanacağı üzere Los Angles’ta yaşayan Glauber Contessoto, geçen yıl tüm birikimini Tesla patronu Elon Musk’ın sevgilisi Dogecoin (DOGE)’e yatırdıktan sonra, meme coin’in patlamasıyla milyoner oldu. Glauber Contessoto, yakın zamanlı vermiş olduğu bir röportajda, yatırım kararı verirken ailesinden ve çevresinden bunu yapmaması gerektiği yönünde gelen tüm baskılara direndiğini ve kripto paralara ilişkin Reddit’te bilgi edindikten sonra bütün birikimini Dogecoin’e yatırmaya karar verdiğini söylüyor.

DOGE milyoneri, bu yatırım kararının ana nedenlerinden biri, meme coin projesinin yükselişinin arkasındaki kişi olarak gördüğü Tesla CEO’su Elon Musk. Glauber Contessoto, yatırım kararını verdikten sonra elindeki Tesla ve Uber hisselerini sattığını ve buradan eline geçen 250 bin doların tamamını DOGE’ye yatırdığını açıklıyor. Bu gözü kara yatırımdan (kripto paraların oynaklığı dikkate alınacak olursa bir çeşit riskli bahis de diyebiliriz) sadece 69 gün sonra Dogecoin sayesinde gözlerini milyoner olarak açtı.

Kripto paralara ilgi gösteren ve yatırım yapmayı düşünenlere, özellikle de meme coin’lere para yatırmadan önce iyi araştırma yapmalarını tavsiye eden Glauber Contessoto, boş durmuyor ve yeni avlar peşinde dolaşıyor. Ünlü milyoner, yeni favorisi de bir meme coin projesi olan Floki Inu (FLOKI). Glauber Contessoto, 718.530 dolar değerindeki DOGE’lerini henüz satmadığını ve aynı zamanda 92.000 dolar değerinde 822 milyondan fazla FLOKI‘sinin bulunduğunu söylüyor. DOGE milyoneri, yatırımında oldukça umutlu görünüyor ve FLOKI’nin, 35 yaşında 10 milyon dolar ile emekli olmasına yardımcı olacağına inanıyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *