«
Sinema-Amc

Uluslararası alanda en büyük sinema zinciri AMC Theatres, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) kripto paralarının yoğun talep üzerine 2022 yılının Mart ayında bir ödeme yöntemi olarak ekleyeceğini duyurdu.

Şirketin CEO’su Adam Aron, ödeme yöntemi olarak kabul edilmiş olan meme coinlerin ne zaman hayata geçirileceğine dair, çok fazla soru geldiğini ve bunun üzerine bir açıklama yapmak zorunda hissettiğini vurguladı.

 

Dev Şirket DOGE Ve SHIB’i Resmen Onayladı!

Shiba Tweet Baybilen Kripto HaberSinema zinciri AMC, geçen yıl bir çok kripto para birimini ödeme yöntemi olarak eklediğini açıklamıştı. Bunun üzerine müşterilerin biletleri, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin kullanarak alabilecekleri belirtildi.

Bu kripto varlıkların ödeme yöntemi olarak kabul edilmesinden hemen sonra AMC’nin CEO’su Adam Aron, Dogecoin’in de listeye eklendiğini duyurmuştu. Ayrıca CEO, twitter adresinden Shiba Inu’yi de bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeli miyiz? şeklinde bir anket düzenledi. Anket sonuçlarında ezici bir üstünlükle SHIB ödeme yöntemi olarak kabul edilsin denilmesi üzerine Adam Aron, 60 ila 120 gün içerisinde ekleyeceklerini açıklamıştı.

Popüler meme coin Shiba Inu’yi ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıklayan Adam Aron, bunun için Bitpay ile anlaşmaya vardığını belirtti. Twitter adresinden konu ile ilgili paylaşımda ise DOGE ve SHIB’in 2022 yılının Mart ayında resmen bir ödeme aracı olarak ekleneceğini duyurdu.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *