«
Adadogeee

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 64.000 dolara kadar ulaşmasından daha dikkat çeken bir olay varsa o da Dogecoin’in (DOGE) toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi olması olarak biliniyor.

DOGE Sonrası Hedef Ne?

BTC fiyatı kırdığı bu rekordan sonra sert bir düşüş yaşasa da hala 50.000 dolar bandına yakın bir seviyeden işlem görüyor. Buna rağmen 2021 verilerine bakıldığında DOGE gibi altcoinlerin nispeten Bitcoin’in performansını geride bıraktığı söylenebilir. Glauber Contessoto da tam olarak böyle milyoner oldu ve her şeyini Dogecoin’e borçlu.

Dogecoin milyoneri olarak bilinen ve her şeyi ile zamanında DOGE alan Contessoto, şimdi ise başka kripto para birimlerine dikkat etmeye başladığını vurguladı. Ünlü isim, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Dogecoin, Ethereum, Bitcoin, Cardano ve XRP’nin önümüzdeki beş yıl içerisinde top 5 kripto para birimi olarak kalacağını düşündüğünü vurguladı.

Şu an için alabildiği kadar çok Cardano alacağını ve bütün parasını ADA’ya yatıracağını vurgulayan ünlü yatırımcı, en büyük odağının ADA olacağını vurguladı.

ADA zaten 2020-21 döneminde rekor bir yükselişe imza atsa da 12 Eylül tarihindeki Alonzo hard forku ile her şey değişebilir. 2,45 dolarlık rekorunu geride bıraktıktan sonra durdurulamayacak bir ralliye başlayan ADA, 3 dolar direncini zorluyor. Bir zamanlar DOGE yatırımı nedeniyle çok eleştirilen ismin şimdi de her şeyini ADA almak için kullanacak olması, ADA için bir sinyal veriyor olabilir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *