«
Doge

Kripto para birimleri ile ilgili yaptığı analiz ve açıklamaları ile tanınan analist Ali Martinez, Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği popüler meme tokeni Dogecoin (DOGE) ile ilgili konuştu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kripto para piyasasındaki artış ile birlikte Dogecoin’in fiyatının arttığını belirten Martinez, DOGE’de kolay bir şekilde 0,21 dolara yükselme potansiyeli gördüğünü söyledi.

Dogecoin için koyduğu hedefe parantez açan Martinez, şu anda zararda olan DOGE yatırımcılarının sayısı nedeniyle mem tokenin bulunduğu seviyelerde bir miktar direnç görebileceğini ifade etti.

 

 

“Zincir içi veriler, Dogecoin’in tereddüt etmeden 0,21 dolara doğru ilerleyebileceğini gösteriyor.

Ancak DOGE’nin bu fiyat seviyelerinde 48 milyardan fazla DOGE tutan 631.000’den fazla adres bulunuyor. Bu yüzden DOGE sert bir direnişle karşılaşabilir.”

 

 

2021’in Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 $ seviyelerine ulaşmış olan Dogecoin, daha sonra yükselişine devam edememişti. ATH’sinden bir hayli uzak  olan DOGE zirvesinin %80 altında işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre 18,656 milyar piyasa değeri ile 12. sırada bulunan Dogecoin son bir haftada %4,95’lik artış ile 0,141 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *