«
Shıba-Doge

Shiba Inu Yükselişte

Yaşanan son düşüşler sonrasında 0,000025 dolar seviyelerine kadar gerileye SHIB fiyatı yazının yayına hazırlandığı sırada 0,000031 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından en büyük 13. kripto para olan Shiba Inu, son 24 saat içinde yaklaşık olarak %2 artış yaşarken son 1 haftada da %7 gibi bir yükseliş kaydetti. Ancak SHIB hala 1 ay önceki fiyatının %8 altında işlem görüyor.

Shiba Inu’da ciddi bir fiyat hareketinin başlayabilmesi için hem kripto paraların yukarı yönlü hamlelerinin devam etmesi hem de Shiba Inu topluluğundan daha fazla destek gelmesi gerekiyor olabilir.

SHIB kendisi için önemli olan 0,000032 dolarlık seviyeyi geçebilirse ve artış kalıcı olursa 0,000040 dolara doğru bir hamle yapılabilir. Son bir yılda çok ciddi artış yaşayan SHIB hala 0,000086 dolarlık seviyesinin çok altında işlem görüyor.

Doge Shiba Baybilen Kripto Haber

Dogecoin Rekor Kırabilir Mi?

Piyasanın ilk mem token’ı olan DOGE’nin ATH seviyesinden çok uzakta olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Piyasa değeri bakımından en büyük 11. kripto para olan DOGE, rekorunu 0,73 dolar ile kırmıştı ve yazının yayına hazırlandığı sırada 0,19 dolardan işlem görüyor.

Son 24 saat içinde yüzde 1,3 artış kaydeden DOGE, son 1 hafta içinde %22 ve son 1 ayda da %4 artış yaşadı. Dogecoin’deki bu artış doğrudan, Tesla’nın ödemelerde DOGE kabul etmesi ile bağlantılı. Ancak Dogecoin’in yeni bir rekor kırması için hala önünde çok uzun bir yol var.

 

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *