«
Doge

Meme coin projesi Dogecoin (DOGE), deneyimli meslek çalışanlarını istihdam etmek adına yaptığı son hamleyle birden fazla destek noktası hedefledikleri açıklamasında bulundu.

DOGE direktörü toplumu etkilemeye çalışıyor

Doge Shiba 1 Baybilen Kripto Haber

Köpek temalı meme coin projesi DOGE’yi bir sonraki seviyeye taşımak adına bir geliştirici ekibiyle birlikte çalışan Tesla CEO’su Elon Musk gibi büyük çevrelerden destek aldığı belirtiliyor. Şimdi Dogecoin, topluluğuna katılmak ve küresel çapta vizyonunu geliştirmeye yardımcı olmak için çevirmenler, geliştiriciler, yazarlar ve hatta meme yaratıcılarını işe alacağını duyurdu. Twitter üzerinden paylaşılan gönderiye göre, bu profesyoneller DOGE fiyatını yükseltmede etkili olacak.

 

Dogecoin Vakfı’ndaki direktörlerinden biri olan Timothy Stebbing, ayrı bir tweet paylaşımında, DOGE’u bir sonraki aşamaya ilerletmek ve onu yukarıda tutmak adına nelere ihtiyaç duyulduğuna dair tavsiyeler ve görüşler almak için topluluğun dikkatini çekmeye çalıştığı belirtiliyor.  Özellikle global anlamda bir durgunluğun yaklaştığı bildiriliyor. Direktör Stebbing şunları söylüyor:

 

Bugün, 30 yılı aşkın süredir görmediğimiz küresel bir durgunluğun yaklaştığını görüyoruz ve kendime şu soruyu soruyorum: Dünyanın üste seviyeye gelmesine hazır olmak için en hızlı şekilde neler yapabiliriz? 18 aylık bir süreç gibi duruyor, büyük kargaşa zamanları aynı zamanda büyük fırsatların zamanlarıdır.

 

Topluluk üyelerinin fikirlerine yer veriliyor

Bir sonraki aşamaya geçmek için DOGE’nin tüm dünyanın benimseyebileceği bir ürün haline gelmesi gerektiği belirtiliyor. Topluluğun üyeleri tarafından gelen öneriler arasında ise, ağı daha hızlı hale getirecek Layer-2 oluşturma fikri yer alıyor. Bir diğeri de, ödeme ağ geçidini BitPay gibi platformlara bağlamak olduğu söyleniyor. Bunlar için Timothy’nin daha iyi bir çözümü olduğu belirtiliyor ve bu çözüme “hesaplanmış risk” olarak adlandırıyor:

 

 

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *