«
Dogecoin

Yılın ilk günlerinde kripto dünyasını kasıp kavuran ünlü meme parası Dogecoin (DOGE), şimdi bir kez daha havlıyor. Bu sefer DOGE, küresel ilgiyi tetikleyen boğalarla birlikte kendini konumlandırıyor. Sonuç olarak, tüccarlar ve yatırımcılar artık meme tokenini yakından izliyorlar.

Doge Coin Trading View Baybilen Kripto Haber

Yukarıdaki grafiğe göre DOGE, bu yıl Mayıs ayından bu yana sürekli bir fiyat düşüşü yaşadı. Spesifik olarak, kripto, Mayıs’tan Temmuz’a kadar neredeyse -%80’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Gerçekten, DOGE’nin bu düşüş trendi performansı, dünya çapındaki sahiplerine ve yatırımcılarına acı veriyor.

Ancak geçtiğimiz günlerde DOGE’nin yukarı yönlü bir ivme kazandığı görülüyor. Diğer bir deyişle, DOGE düşüş piyasasını geride bırakıp fiyatını Fibonacci seviyesi 0.78’in üzerine çıkarmayı başardı. Yazma sırasında, DOGE son 11 gün içinde +%45.93’lük bir büyüme oranıyla iyi bir 0.20$’lık işlem görüyor.

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, DOGE fiyatı 0,68 ila 0,236 Fibonacci seviyelerini kırabilir. Böyle giderse, DOGE tahtını bir kez daha geri kazanabilir ve 0,30 ila 0,40 dolar arasındaki yükseliş fiyatına yönelebilir. Ancak, elbette, DOGE yeni yatırımcıları platformuna çekmeye devam ederse, bunların hepsi mümkün olacak.Doge Coin Trading View 1 Baybilen Kripto Haber

Öte yandan, hareketli ortalama yakınsama/uzaklaşma (MACD) sinyal göstergesinin üzerinde kalır. Kısacası, tüccarlar kriptodan önce daha fazla yükseliş günleri bekleyebilirler. Ancak, MACD sinyal göstergesine doğru işaret etmeye başlarsa, farklı bir hikaye olacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *