«
Dogecoin

Yıldızlarla dolu bir gökyüzü – reklamlar mı? Evet, doğru duydunuz. Elon Musk’ın SpaceX ve Kanadalı startup Geometric Energy Corporation (GEC) yakında birlikte bir uzay-reklam uydusu fırlatıyor.

Ayrıntılı olarak, teknoloji hizmeti şirketi SpaceX’in yardımıyla insanlar için uzay reklamcılığını mümkün kılmak için roketi fırlatıyor.

GEC CEO’su ve kurucu ortağı Samuel Reid, şirketin şu anda CubeSat adlı bir uydu inşa ettiğini paylaştı. Uydu hakkında, bir tarafında reklamların, logoların ve sanatın görüneceği pikselli bir ekrana sahip olduğunu söyledi. Herkesin dogecoin ile piksel satın alarak uyduda reklam yapabileceğini kaydetti.

Uzaya erişimi demokratikleştirebilecek ve ademi merkeziyetçi katılıma izin verecek bir şey elde etmeye çalışıyorum… Umarım insanlar uygunsuz, aşağılayıcı veya saldırgan bir şeye para harcamazlar.

Şirket ayrıca CubeSat’ı bir SpaceX Falcon 9 roketine yüklemeyi planladığını da paylaştı. Bu, yörüngeye girmesine ve aya ulaşmadan önce onu serbest bırakmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, uydunun yerleşik özçekim çubuğu ekranı çekecek ve görüntüleri Youtube’da veya Twitch’te canlı olarak yayınlayacaktır. Bu, canlı akışı izlemeyi çok daha erişilebilir hale getirecek. Şimdilik, şirketler 2022’nin başlarında bir lansman tarihi kararlaştırdı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *