«
Shib-Doge
DOGE ve SHIB Boğada, Ne Kadar Yükselecekler?

Hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saat içinde yükseldi. Bu, tüm kriptolar için harika bir işaret. Görünüşe göre Bitcoin’in son rallisi ile diğer tüm altcoinler de ralli yapıyor.

CoinGecko’ya göre, Dogecoin zaman içinde 0,2 dolardan 0,26 dolara çıktı. Bu da %24,1 arttığı anlamına geliyor. Dahası, kripto hala yükseliş işaretleri gösteriyor. Dolayısıyla, DOGE’nin fiyatının yükselmeye devam etmesi muhtemeldir.

Aynı şekilde Shiba Inu fiyatı da yükseldi. Spesifik olarak, son 24 saat içinde kripto 0.00000638 dolardan 0.00000820 dolara çıktı. Bu, SHIB’nin %24,6 arttığı ve yükseliş işaretleri göstermeye devam ettiği anlamına geliyor. Böylece, SHIB’nin fiyatı yukarı tırmanmaya devam edebilir.

Şu anda, piyasa değeri açısından Dogecoin, 34.208.873.516 $ piyasa değeri ile 7. sırada yer alıyor. Bu arada, Shiba Inu 4.022.497.642 $ piyasa değeri ile 35. sırada yer alıyor. Bu, her ikisi için de dikkate değer bir sıralamadır. Dahası, çünkü ikisi de mem coin olarak görülüyor.

Buna rağmen her iki kripto para da oldukça aktif bir kullanıcı tabanına sahip. Özellikle Dogecoin topluluğu, dünyada iyi şeyler yapmak istemekle hareket ediyor. Örneğin, topluluk insani projelere milyonlar bağışlamayı başardı.

Bu nedenle, Dogecoin ‘Halkların parası’dır. Ortalama bir vatandaş için kripto. Shiba Inu da bu çizgidedir. Her iki kripto para da hem geniş kripto topluluğundan hem de sektördeki önemli kripto meraklılarından aktif destek aldı.

Özellikle Dogecoin, Elon Musk’tan çok fazla yutturmaca aldı. Teknoloji titanı, topluluk odaklı kriptoya olan sevgisini gizlemedi. Elon Musk’tan gelen tweetler ve ara sıra TikTok’tan gelen hype sayesinde Dogecoin, şimdiye kadar seyri boyunca birçok pompa gördü.

DOGE için tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,73 dolar olarak belirlendi. Kripto topluluğu ve DOGE destekçileri, Dogecoin’in bu yıl 1 dolara ulaşmasını umuyor. Öte yandan, SHIB sahipleri kriptonun gelecek yıl 0,0009 dolara ulaşmasını bekliyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar Of Sefik
    Sefik

    Shıb 2025 1 $ olacağını düşünüyorum:)