«
Cryptocom-Crnos

Crypto.org’dan Cronos, bir tweet’te testnet yükseltmesi olduğunu duyurdu. Bu yükseltme, hataları düzeltmeyi ve tutarlı EVM davranışı oluşturmayı amaçlar.

Not etmek gerekirse, Cronos, Crypto.org Zinciri ile paralel çalışan bir EVM zinciridir. Ayrıca, hem Ethereum hem de EVM uyumlu zincirleri sorunsuz bir şekilde taşıyan, kullanımı kolay bir platformdur. Ayrıca, tweet’te belirtildiği gibi, Cronos artık en son Cosmos SDK ve IBC desteğine sahip.

Bu tweet’i daha sonra Cronos’un son başarılarıyla ilgili güncellemesi takip ediyor.

Cronos’un ilk test ağının ilk lansmanı 20 Temmuz 2021’de gerçekleşti. Buna ek olarak, bundan iki hafta önce Crypto.com ayrıca ChainLink Fiyat Beslemelerinin Cronos test ağına entegrasyonunu ve genel hizmeti artıran Bant Protokolü’nü duyurdu. ve Cronos’un performansı.

Ayrıca, ekibin belirttiği gibi,

Cronos ekibi, Cronos’u desteklemeye kararlı 20’den fazla doğrulayıcı ile topluluktan ve endüstri ortaklarından büyük destek aldı.

Bu, birçok geliştiricinin Cronos’taki yükseltmelere meraklı olduğunu gösteriyor. Birçoğu, tutarlı ilerlemesini duymaktan heyecan duyuyor. Crypto.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek bile “Cronos’ta bir faaliyet patlaması göreceğimize” inanıyor.

Sonuç olarak, Cronos, hem kullanıcılara hem de teknoloji ekibine fayda sağlayan güvenli, kullanıcı dostu ve merkezi olmayan oracle’lara yöneliyor.

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *