«
Atom-100-Dolar

Kripto tüccarları ve sahipleri, yeni ATH’lerin bu güçlü patlama zamanında koltuklarının ucunda. Son zamanlarda, bir avuç kripto yeni rekorlar kırdı ve birçoğu hala inanılmaz derecede yükseliş işaretleri gösteriyor.

Örneğin, Bitcoin’in tek başına bu yılın sonuna kadar 100.000 dolara ulaşması bekleniyor. Birçok analist bu konuda fazlasıyla emin. Geçmiş herhangi bir gösterge ise, birçok altcoin de Bitcoin ile birlikte yükselecek.

Böyle bir belirteç, Cosmos Network’ün yerel belirteci olan ATOM’dur. Eight’ın kurucusu Michael Van De Poppe’a göre en azından öyle. Tecrübeli tam zamanlı tüccar, ATOM’un fiyatının geleceği hakkında tweet atıyor.

Bu tweetten, Eight’ın kurucusunun Cosmos’un (ATOM) 100 dolara ulaşmasını umduğunu görebiliyoruz. Kripto paranın şu anda 35.16 dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında bu büyük bir sıçrama. Bu nedenle, bu tweet’e en çok tekrarlanan yanıt, yankılanan bir soruydu: ‘Ne zaman?’.

Diğer cevaplar arasında, $AVAX gibi diğer altcoinlerin 100 $’a ulaşmasını umanlar da vardı. Bazıları ATOM’un çok yakında 100 dolara ulaşacağını söyleyerek yanıt verdi. Aksine, diğerleri en azından bu yılın sonunda söyledi.

Vurgulamak için, bazı cevaplar fiyat çizelgeleriyle geldi. Özellikle bir tanesi, ileride olası bir farklılaşma olabileceği için tüccarları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Bu arada, fiyat grafiğine sahip başka bir cevap, ATOM’un çok yükselişte olduğunu söylüyor.

ATOM şu anda CoinGecko’ya göre 19. sırada yer alıyor. Bu, elbette, şu anda 9.814.782.181 $ olan piyasa değeri açısından.

Cosmos’un sağladığı en ilginç özelliklerden biri birlikte çalışabilirliktir. Bu nedenle, gelecekte ATOM’un fiyatının ve popülaritesinin artması çok muhtemeldir. Sadece çoraplarımızı çekmemiz ve bizi izlemeye devam etmemiz gerekecek.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *