«
Coinbase-Zen

Çarşamba günü Coinbase, Horizen’in (ZEN) Coinbase Pro’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Duyuruya göre, ZEN desteği, belirli istisnalar dışında genel olarak Coinbase’in desteklediği yargı bölgelerinde mevcut olacak.

Sonuç olarak, likidite koşullarının karşılanması durumunda alım satım bu 16 Eylül 2021 PT 09:00’da veya sonrasında başlar. Borsa ayrıca ZEN’in Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacak.

Bu arada, DCG’nin (Grayscale’in ana şirketi) kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, Coinbase’in Horizen’i eklemesinden heyecan duyduğunu paylaştı. Bu haberle ilgili bir tweet paylaştı ve şunları söyledi:

Not olarak, Horizen, merkezi olmayan bir düğüm altyapısı tarafından desteklenen, birlikte çalışabilir bir blok zinciri sistemidir. Yan zincir platformu, ölçeklenebilir veri gizliliğine odaklanır ve bu nedenle, işletmelerin ve geliştiricilerin Zendoo olarak bilinen benzersiz yan zincir teknolojisini kullanarak özel veya genel blok zincirleri oluşturmasına olanak tanır.

Son olarak Horizen, 24 saatlik 267.534.562$ işlem hacmiyle 107.24$’dan işlem görüyor. Coinmarketcap‘a göre, ZEN son 24 saatte %24.06 arttı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *