«
Coinbase

Nasdaq listesinde yer alan kripto para borsası Coinbase, “varlıkların Amazonu” olmak istediğini ve oradaki her yasal kripto varlığını listelediğini söylüyor. Şirket, işini etkileyen iki ana uzun vadeli eğilimi özetledi.

Coinbase Tüm Yasal Kripto Para Birimlerini Listelemek İstiyor
Coinbase planını 2021’in ikinci çeyreğinde Salı günü yapılan kazanç çağrısı sırasında açıkladı. CEO Brian Armstrong şunları söyledi: “Coinbase’de her zaman daha uzun vadeli kripto döngülerini düşünüyoruz… Her zaman uzun vadeli trendlere bakıyoruz.” Coinbase’i etkileyen iki önemli trendi açıkladı.

Armstrong, “İlki, insanların kriptoyu ticaretin ötesinde daha fazla şey için kullanma eğilimini görmeye devam ediyoruz” dedi. “Örneğin, şu anda varlıklarınızdan getiri elde etmenin bir yolu olan kriptoda stake yapan 1,7 milyon kullanıcımız var” diye ekledi.

CEO, “Gördüğümüz ikinci büyük trend, Coinbase’in ademi merkeziyetçiliği benimsemesi fikri” diyerek devam etti:

Varlıkların Amazonu olmak istiyoruz, kriptoda yasal olan her varlığı listeliyoruz. Bugün onlardan binlerce var. Sonunda onlardan milyonlarca olacak. Bunların hepsi ademi merkeziyetçiliği benimseme teması altında.

Armstrong şunları vurguladı: “Bu varlıkların bu standartlara uygun olduğundan emin olmak için uyumluluk ve yasal ve siber güvenlik değerlendirmesi konusunda oluşturduğumuz çok titiz bir sürecimiz var, ancak buna alıştıktan sonra, çeşitli varlıkları listelemek istiyoruz. bu listeleme kriterlerini karşılayın. ”

Ayrıca şunları kaydetti: “Bitcoin ve ethereum hala işlem hacmimizin yaklaşık %50’sini oluşturuyor ve diğer %50’si, desteklediğimiz diğer tüm varlıkların uzun kuyruğu. Bu uzun vadeli varlıkların hiçbiri ticaret hacmimizin %10’undan fazlasını oluşturmuyor, bu yüzden gerçekten çok çeşitli varlıklar olmaya başlıyor.”

Coinbase yöneticisi, ikinci çeyrekte platformunun dogecoin (DOGE) dahil 22 yeni coin listelediğini belirtti. O şu görüşte:

Genel yaklaşımımız, hangi varlıkların kazanacağı konusunda agnostik olmamızdır, gerçekten sadece müşterilerimiz için yasal olan her varlığı desteklemek istiyoruz.

2. çeyrekte şirket 2 milyar dolar topladı ve Elon Musk, Spacex ve PNC Bank gibi önemli kişiler ve şirketlerle ortaklıklar kurdu. Haziran ayının sonunda şirket, kripto para birimleri için Apple benzeri bir uygulama mağazası başlatmak istediğini söyledi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *