«
Coinbase

Finansal hizmetler sektöründeki bir promosyon firması olan FinancePR, Coinbase’in (NASDAQ: COIN) Bitcoin ticaretine hakim olduğunu belirten bir not dağıttı.

Gönderilen mesaja göre Coinbase, son 30 günde Bitcoin ticaretinde veya 520.000 BTC işleminde %53 pazar payı aldı.

Peki Binance’e ne olacak? Dünyanın en büyük kripto borsası. Görünüşe göre hiçbir yerde bulunamadı (en azından ilk 5’te).

Açıklamada Coinbase’in şu şekilde takip edildiği belirtiliyor:

Bitfinex, 155.000 BTC işlemi veya %16 ile uzak bir saniyede
Kraken 148.000 BTC veya %15 ile 3. sırada.
Bitstamp, 90.900 BTC veya %9.27 ile 4. sırada
İkizler 37.800 BTC veya %3.86 ile 5. sırada yer alıyor
Coinbase, mevzuata uyumlu olma ihtiyacına her zaman duyarlı olmuştur. Halka açık ilk kripto borsası olan Coinbase, ABD’deki yüksek profiliyle birlikte düzenleyici stratejisinden yararlandı.

Şu anda Coinbase platformunda 73 milyondan fazla kullanıcı ticaret yapıyor ancak Coinbase’in sadece Bitcoin ile ilgili olmadığını belirtmek önemlidir.

Coinbase, finansın geleceğini mümkün kılan dijital bir platform hakkında daha fazla. NFT’ler, stake etme, borç verme/kredi vb. dahil olmak üzere dijital varlıkların ötesinde, Coinbase, kendisini tüm finansal ihtiyaçlarınız için daha çok tek noktadan hizmet veren başka yardımcı veya tamamlayıcı hizmetler sunmayı planlıyor – daha çok bir neobank veya banka. gelecek.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *